Як відкрити соціальний бізнес.

Соціальний бізнес поступово розвивається в таких розвинених країнах, як Америка, Китай і Росія. Цей сегмент являє собою надання послуг або надання товарів для малозабезпечених і незахищених верств населення, наприклад, літніх людей або дітей. Ви можете організувати свій власний бізнес . Для цього зовсім необов'язково мати великий капітал.
Інструкція
1
Спочатку подумайте, що саме ви хочете відкрити. Можливо, ви будете надавати соціальні послуги з догляду за літніми людьми. Як правило, для цього не потрібно вкладати великі суми. Досить зареєструватися в податковій інспекції, набрати професійний штат.
2
Літнім людям деколи не вистачає спілкування, тому в штат обов'язково включите такого фахівця, як психолог. Ну а якщо старенька не відмовилася б від чоловічої допомоги (наприклад, порубати дрова, зробити ремонт), тут вам знадобиться чоловік, можливо, це буде різноробочий. Але врахуйте, що брати в штат потрібно тільки тих людей, які розташовують до себе.
3
Також ви можете відкрити таксі для літніх людей. Тут вам необхідно вкласти чималу кількість грошових коштів. По-перше, придбання автомобіля коштує чималих грошей. По-друге, ви повинні посадити за роль не просто водіїв з вулиці, а тих людей, які будуть навчені догляду за літніми людьми.
4
Для відкриття соціального бізнес и ви можете залучити інвесторів. Для цього ви повинні їх знайти, тобто розробити програму з пошуку таких людей. Для цього створіть ролик, запустіть його, наприклад, на телебаченні.
5
Також ви можете побудувати дитячий майданчик. Для цього в першу чергу знайдіть під неї місце, воно має розташовуватися там, де є діти, наприклад, в якомусь дворі.
6
Зверніться в проектну організацію для розробки дитячої площадки. Насамперед місце споруди має бути обгороджене і безпечно.
7
Знайдіть будівельний підряд для будівлі майданчика. Виберіть перевірену і надійну організації, адже ви будуєте для дітей. Знайдіть соціальні гранти, які профінансують ваш соціальний проект.
8
Ви можете також відкрити таксі для перевезення дітей, адже не всі батьки можуть супроводжувати своїх чад до шкіл чи садочки. Пам'ятайте, що водії повинні бути освічені (краще, якщо мають педагогічну освіту) і приємні на зовнішність.