Як освітлити яблучний сік. сік яблучний в домашніх умовах прозорий.

Домашній яблучний сік - відмінне джерело вітамінів. Його можна пити у свіжому вигляді, консервувати, а також використовувати як основу для різних десертів і напоїв. У смачного і ароматного сік а є тільки один недолік - не надто красивий зовнішній вигляд. Проте його можна освітлити і зробити більш прозорим в домашніх умовах без застосування спеціального обладнання та шкідливих для здоров'я домішок.
Вам знадобиться
  • - соковижималка, соковарка або ручний прес;
  • - марля;
  • - посуд для підігріву та охолодження;
  • - шумівка;
  • - гумова трубка.
Інструкція
1
Виберіть яблука для сік а. Ви можете використовувати як один сор, так і змішувати різні для отримання гармонійного кисло-солодкого смаку. Для сік а використовують як окультурені, так і дикорослі яблука.
2
Відберіть плоди без ушкоджень, плям і гнилі, ретельно вимийте їх в проточній воді, висушіть і видаліть плодоніжки.
3
Приготуйте яблучний сік за допомогою електричної сік овижімалкі, ручного преса або сік оваркі. Одержаний сік першого віджиму - особливо цінна сировина з ви сік їм змістом вітамінів і мікроелементів. Але в залишилася після його виготовлення меззі міститься ще чимало цінної рідини. Залийте її водою в пропорції 10 до 1.
4
Дайте суміші постояти три-чотири години і знову пропустите її через прес. У підсумку вийде більш слабкий напій, який краще не змішувати з чистим сік ом, а законсервувати окремо.
5
Приступайте до освітлення сік а. У домашніх умовах ви не зможете створити аналог пакетованого напою. Однак спробувати зробити домашній сік прозорішим цілком можливо.
6
Дайте свіжовіджатому сік у трохи постояти і процідіть його через кілька шарів марлі. Відіжміть гущу, що залишилася на фільтрі. Перелийте проціджений сік в невелику каструлю і встановіть її на водяну баню. Доведіть воду до кипіння і підігрівайте сік протягом 3-4 хвилин. На рідини утворюється піна - знімайте її шумівкою або ложкою.
7
Швидко охолодіть сік , поставивши ємність з ним в каструлю або бак з холодною водою на два-три години. В цей час напій розшарується - прозора рідина збереться нагорі, мутний осад опуститься на дно. Акуратно злийте світлий верхній сік в окремий посуд, скориставшись гумовою трубкою.
8
Для більшого освітлення піддайте рідина вторинної пастеризації. Повторіть підігрів на водяній бані. Гарячий сік охолодіть при кімнатній температурі і процідіть через спеціальний фільтр з мішковини або кілька шарів марлі.