Як вибрати процесор для комп'ютера.

Процесор - це серце вашого комп'ютера або ноутбука. Він виконує завдання програмного забезпечення, які використовуються на комп'ютері, обробляє дані і виконує обчислювальні операції. Тому вибір комплектуючих комп'ютера слід починати саме з вибору процесора. Отже, для того щоб правильно вибрати процесор, ви повинні знати наступний ряд характеристик.
Інструкція
1
Частота.Етот параметр визначає, скільки операцій процесор може виконувати за одну секунду. Тому на цю характеристику варто звернути максимальну увагу.
2
Внутрішня конструкція процессора.Необходімо дізнатися за якою технологією зібраний процесор, який набір функцій він підтримує. Якщо ви модернізіруете ваш комп'ютер і вирішили замінити процесор, то потрібно перевірити тип гнізда, інакше ви не зможете навіть встановити процесор.
3
Кількість ядер.Ета характеристика визначає кількість програм, які може запустити комп'ютер, без втрати швидкодії. Якщо ви купуєте комп'ютер для професійної обробки відео або для нових ігор, то кількість ядер повинно бути максимальним.
4
Частота шини - показує швидкість передачі даних в процесор і з нього. Тому, чим більше, тим краще.
5
Кеш процесора - це спеціальна пам'ятьпроцесора, в якій зберігається часто використовувана інформація. В сучасних процесорах є дворівнева пам'ять - перший рівень пов'язаний з ядром і відрізняється від другого рівня найбільшим швидкодією.
6
Тепловиділення процесора залежить як від потужності, так і від технології виготовлення. На цю характеристику варто звернути увагу, якщо ви вирішили замінити процесор в ноутбуку. Так, якщо в звичайному комп'ютері систему охолодження можна замінити на більш досконалу, то в ноутбуці це навряд чи можливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b4JnjhlfJlg
Зверніть увагу
Якщо у вас виникло питання, як вибрати процесор для комп'ютера, то тоді вам сюди. Тут ви дізнаєтеся, як правильно вибрати процесор, на які основні характеристики потрібно звертати увагу при виборі процесора, тут ви легко і швидко навчитеся вибирати процесор - для ігор, офісу, роботи з графікою, інтернету, переглядів HD фільмів та роботи з програмами.
Корисна порада
Розказано, як вибрати, купити, встановити, оживити, протестувати, експлуатувати і модернізувати сучасний ПК., Як вибрати процесор? Традиційно вважається, що процесори Intel більш надійні, а процесори AMD більш підходять для досвідчених користувачів, які не бояться змінювати налаштування свого комп'ютера для вичавлювання максимуму з відносно дешевого процесора.