Як дізнатися точний час.

Щоб нікуди не спізнюватися, необхідно знати точне час . Але будь-які годинники мають властивість з часом починати поспішати або відставати. Ви зможете уникнути цього, якщо будете знати, де можна уточнити правильність показників ваших наручних годинників та будильників.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Дізнайтеся точне час за допомогою інтернету. Зайдіть на один із сайтів, що публікують подібну інформацію, наприклад, на наступний - http://www.anafor.ru/time/index.htm Там ви зможете знайти інформацію про точний час, згідно з даними атомних годин, фукціонуючого в Обсерваторії США. Від їх показників вираховується час в конкретному населеному пункті. Для цього в графі пошуку вкажіть назву міста, час якого вас цікавить. Його потрібно записувати англійською мовою. Після цього ви зможете побачити час в цьому часовому поясі з точністю до секунди. Також в якості додаткової інформації буде дана календарна дата, а також температура повітря і вологість в конкретному регіоні. Після цього ви зможете встановити знайдене точне час на своєму годиннику.
2
Крім вищевказаних, існують ще й спеціальні ресурси для установки часу на комп'ютері. На подібних сайтах можна синхронізувати точне час з показниками вашого комп'ютера. Система при кожному виході в інтернет буде оновлювати їх. Один з подібних сайтів для синхронізації часу - http://direct-time.ru/
3
Зателефонуйте в службу точного часу по телефону. В різних регіонах номера телефонів можуть відрізнятися, наприклад, в Москві потрібно набирати 100, в Санкт-Петербурзі - 060, а в Норильську - 000. Дізнатися точний номер можна в телефонному довіднику міста, їх можна знайти, наприклад, на деяких поштових відділеннях. Які-небудь питання по даному номеру задавати не потрібно - ви почуєте автовідповідач, який повідомляє вам точне час . Дзвінок в таку службу безкоштовний для абонента, що дзвонить з будь-якого стаціонарного телефону.
4
Якщо зазначені способи для вас недоступні з яких-небудь причин, орієнтуйтеся на повідомлення про час по радіо. Зокрема, час зазвичай оголошується перед початком випусків новин. При цьому не варто довіряти телевізійним каналам - сітка мовлення може зміщуватися, і при цьому є ризик того, що навіть новинна програма може вийти в ефір на кілька хвилин пізніше заявленого в програмі передач часу.