Як відновити стару пошту. востановление старого поштової скриньки.

Учасники частенько забувають паролі або логіни від своєї електронної пошти в інтернеті. При цьому багато створюють нову, оскільки не знають про систему відновлення даних. Всі здійснюється на сервері пошти.
Інструкція
1
Щоб відновити стару пошту , яку ви використовували раніше, зайдіть на офіційний сайт сервісу. Наприклад, у вашої поштової скриньки був домен mail.ru, значить, вам потрібно перейти за адресою mail.ru. На даний момент часу існує велика кількість різних сервісів, які надають подібні послуги. При цьому сайти можуть належати не тільки Росії, а також іноземним країнам.
2
Використовуйте браузер, щоб перейти на сайт. Далі натисніть кнопку «Забули пароль» або «Відновити доступ». Скрізь дане меню прописується по-різному. Введіть логін або повністю весь адреса старої пошти. Натисніть кнопку «Відновити» або «Далі». Система автоматично надасть вам можливість відповісти на контрольне запитання, щоб відновити доступ до поштової скриньки.
3
При цьому в деяких системах потрібне підтвердження за номером телефону. Для цього він повинен бути активним. Введіть дані, які будуть запитуватися системою. Багато сервісів досить часто показують помилки при введенні контрольної інформації, тому що чутливі до регістру символів. Якщо ви вводили дані при реєстрації скриньки великими літерами, то при відновленні точно так само і потрібно прописати інформацію.
4
Також існує спеціальна служба підтримки, щоб в режимі реального часу допомагати користувачам. Напишіть електронного листа з проханням про відновлення вашого акаунта в системі. При цьому вам потрібно вказати всі дані, якими ви володієте. Обов'язково напишіть в кінці листа адреса, на яку потрібно відповісти. Якщо вас попросять вказати які-небудь додаткові дані, вишліть все по пошті. Вам дадуть відповідь протягом трьох робочих днів, тобто не враховуючи вихідних.