Як підібрати драйвера.

Після переустановлення операційної системи багато хто стикався з такою проблемою: драйвера на деякі пристрої або відсутні, або виконують свою функцію некоректно. Як правильно підібрати драйвера для конкретних пристроїв, знає лише мала частина користувачів.
Вам знадобиться
  • Робочий ПК
  • Наявність інтернету
Інструкція
1
Автоматична установка драйверів в Windows 7.У цієї системи виправлена система підбору драйверів. Зайдіть в диспетчер пристроїв (пуск - мій комп'ютер - властивості - диспетчер пристроїв) і знайдіть будь-яке обладнання, позначене знаком оклику. Натисніть на нього правою кнопкою та виберіть пункт «оновити драйвери», а потім «автоматичний пошук драйверів». Система сама справить всі необхідні дії. Найімовірніше, після поновлення драйвера потрібно перезавантаження системи.
2
Ручна установка.Точно так же зайдіть в диспетчер пристроїв і знайдіть необхідне обладнання. Тепер відкрийте будь-яку пошукову систему і введіть « драйвера під ... скачати». В ідеалі ви повинні знайти офіційний сайт виробника, але в рідкісних випадках зійдуть і інші ресурси. Скачайте необхідний драйвер і запустіть файл setup.exe, якщо такий є. У разі, коли файл відсутній - в диспетчері пристроїв вибирайте «оновити драйвери» - «виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері» і вкажіть завантажену раніше папку.
3
Якщо автоматичний пошук не допоміг, самі ви знайти нічого не змогли, то скачайте образ збірника драйверів, наприклад, Sam Drivers. Запустіть образ, і програма сама підбере драйвера для невстановлених пристроїв, або запропонує оновити застарілі версії. Будьте обережні: якщо немає необхідності - не поспішайте оновлювати драйвер. Пам'ятайте, що «останній» далеко не завжди означає «оптимальний». Буває й так, що нові версії занадто «сирі», щоб якісно працювати з цим пристроєм.
Корисна порада
Перед установкою драйверів створюйте контрольну точку відновлення системи. Не варто повністю довіряти програмам-помічникам і Автопідбір. Найвірніший спосіб - ручний.
Багато користувачів стикаються з проблемною ситуацією, коли вони купили непогану звукову карту, встановили її в системний блок комп'ютера, але не можуть знайти під неї відповідні драйвери. Найчастіше система Windows запропонує їх стандартну заміну, завдяки яким ви дійсно почуєте звук. Однак розкрити можливості нової карти можна, тільки якщо підібрати звукові драйвери, повністю відповідні її функціоналу.
Інструкція
1
Перший і, мабуть, самий надійний спосіб підібрати звукові драйвери - це зайти на офіційний сайт виробника в розділ «Завантаження/Downloads». Після чого, вибравши модель вашої звукової карти, скачайте інсталяційний пакет драйверів і встановіть їх в систему. Для закінчення установки може знадобитися перезавантаження комп'ютера, після якої ви зможете зробити настройки звучання через «Панель управління».
2
Другий спосіб підібрати звукові драйвери полягає в пошуку за ідентифікатором обладнання. Відкрийте «Диспетчер пристроїв» і зайдіть у властивості звукової карти. На вкладці «Відомості» виберіть параметр «ИД обладнання». В поле нижче ви побачите кілька рядків з інформацією. За допомогою правої кнопки миші скопіюйте перший рядок і перейдіть в браузері на сайт пошуку драйверів по коду пристрою. Вставивши скопійоване рядок в призначене поле, натисніть «Шукати» і з таблиці результатів скачайте будь знайдений драйвер.
3
Якщо ви не хочете займатися самостійним пошуком потрібних файлів, довірте його спеціальними програмами. Щоб підібрати звукові драйвери, скористайтеся так званими менеджерами драйверів. Це невеликі програми, які виконують аналіз встановленого в комп'ютері устаткування і пошук оновлених версій драйверів для кожної комплектуючої. Програм подібного роду відомо досить багато. Наприклад, Double Driver, Driver Checker, Driver Genius, DriverPack Solution, SlimDrivers. Знайти їх в Інтернеті і завантажити досить просто, крім того, багато з них є безкоштовними рішеннями. Після установки проведіть аналіз системи, і програма виведе перелік обладнання та відповідних драйверів, які можуть бути оновлені і встановлені.