Як бути з динамічним IP-адресою.

IP-адреса являє собою основний мережевий адресу вашого персонального комп'ютера в будь-якій мережі, в тому числі і в інтернеті. Поділяють їх на статичні і динамічні. Якщо ви плануєте працювати в глобальній мережі, то рекомендується використовувати саме постійний IP-адресу, щоб в будь-який момент можна було зв'язатися з вашим ПК.
Інструкція
1
Зв'яжіться з вашим провайдером і дізнайтеся, чи є можливість змінити динамічний IP-адресу на статичний. Як правило, більшість інтернет-компаній надають дану послугу за окрему плату, яка в деяких випадках може бути досить високою. Особливо це стосується невеликих населених пунктів. Якщо у вас немає можливості через провайдера змінити динамічний IP-адресу, то можна скористатися альтернативним варіантом.
2
Скористайтеся технологією динамічного DNS, яка надає постійне доменне ім'я для персонального комп'ютера з динамічним IP- адресою . При цьому інформація на сервері оновлюється в режимі реального часу. Дана функція досить поширена і надається безліччю динамічних провайдерів. Приміром, компаніями DynDNS, no-ip, TZO, FreeDNS та іншими.
3
Виберіть динамічного провайдера для установки DNS. Істотної різниці між ними немає, при цьому відрізняються вони лише вартістю і варіаціями додаткових послуг. Наприклад, можете зареєструватися на сайті www.no-ip.com. Для реєстрації вкажіть свої персональні дані і придумайте пароль, також обов'язково вказати реальну електронну пошту, на яку прийде лист з активацією.
4
Авторизуйтесь на сайті провайдера DNS. Для цього увійдіть в систему під своїм логіном і паролем. Далі знайдіть на панелі інструментів розділ «Add host», вкажіть у полі «Hostname» будь-яку назву, під яким буде зареєстрований ваш персональний комп'ютер в системі. Вкажіть дану назву на настройках DDNS вашого роутера або модему. Якщо ви виходите в мережу інтернет безпосередньо з комп'ютера, то вам необхідно буде завантажити на сайті спеціальне програмне забезпечення.
5
Встановіть програму, яка дозволить отримати постійне доменне ім'я. Вкажіть в настройках дані, які ви заповните на сайті провайдера DNS. На головному вікні відзначте галочками хости, які відповідають даному персональному комп'ютеру.