Як носити слінг взимку.

Мами, звиклі носити немовляти в зручному слінгу , з наближенням зими встають в глухий кут. Надіти слінг поверх об'ємної одягу проблематично, а дитина, упакований в теплий комбінезон, так і норовить вислизнути з перев'язі. Як бути? Скористатися ідеями досвідчених батьків, які знають, як правильно користуватися слінгом взимку.
Вам знадобиться
  • - слінг-шарф;
  • - простора куртка на блискавці;
  • - тканина для вставки, підкладка і утеплювач;
  • - застібка-блискавка;
  • - штучне хутро.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - носити малюка в слінгу , надітому під верхній одяг. Краще всього використовувати слінг-шарф. Купіть пуховик або куртку на розмір більше, ніж ви зазвичай носите. Потрібну річ можна на час запозичити у чоловіка. Зміцніть слінг так, щоб дитина була в вертикальному положенні, зверху надіньте куртку або пуховик. Ви будете впевнені, що малюк не замерзне, не страждатиме від спеки і не вислизне ізперевязі. Якщо вам з дитиною стане жарко, просто розстібніть куртку, а в разі похолодання знову застебніть її.
2
Якщо ваш малюк не бажає лежати під маминої одягом, а хоче оглядати мир, замовте або зшийте самостійно спеціальну зимову вставку. Знайдіть відповідну теплу куртку на блискавці з м'якого матеріалу. Упакуйте дитини в слінг, надіньте зверху куртку. Озбройтеся сантиметровою стрічкою і виміряйте відстань, якого не вистачає для застібання блискавки. На рівні шиї і плечей дитини воно буде більше, в районі ніжок - менше.
3
Грунтуючись на проведених вимірах, побудуйте на папері викрійку у вигляді клина. Зробіть прибавку на шов і запас на виріст. Підберіть підходящу за кольором тканину для верху, м'яку підкладку і утеплювач. Виберіть в магазині застібку-блискавку, половинку якої можна буде з'єднати з блискавкою на куртці.
4
Складіть разом тканину вставки, утеплювач і підкладку. Сострочіть всі верстви на машинці, до країв пришийте половинки застібки-блискавки. За бажанням на зовнішню частину вставки можна пришити кишеню або аплікацію. Пристебніть вставку до куртки і приміряйте вийшла конструкцію.
5
Вдосконалить вставку, пришивши до її верхній стороні капюшон, який під час прогулянки можна надягати на голову малюкові. Обробіть його по краю штучним хутром - ця кумедна деталь додасть чарівності вашому вигляду, а дитині в такій куртці буде ще затишніше.