Як заборонити ping.

Функція ping використовується для перевірки доступності інтернет-ресурсів за допомогою відправки на використовуваний хост пакета певного розміру. При цьому заміряється час повернення даних, щоб визначити швидкість з'єднання. Дана функція відключається любителями мережевих ігор, щоб скоротити час затримок.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» операційної системи Windows, кнопка якого знаходиться в лівому куті панелі задач. Також на деяких клавіатурах є кнопка з зображенням віконця Windows, натиснувши на яке, можна запустити головне меню. Перейдіть в розділ «Панель управління» і зайдіть в меню «Брандмауер Windows». Натисніть на вкладку «Розширені» в діалоговому вікні.
2
Знайдіть кнопку ICMP Settings і натисніть на неї, після чого зніміть галочку біля напису "Allow incoming echo request". Після цього внизу вікна натисніть на кнопку «Ок», щоб зберегти зазначені настройки. Після цього для заборони вхідних і вихідних ping-пакетів необхідно скористатися вбудованим додатком IPSec.
3
Натисніть на кнопку «Пуск» і введіть значення mmc в рядок пошуку (для Windows 7) або в рядок «Виконати» (для Windows XP). Натисніть кнопку «Відкрити» або клавішу Enter.Подтвердіте виконання команди і відкрийте меню File у вікні додатків. Виберіть функцію "Add/Remove Snap-in" і додайте утиліту "IP Security and Policy Management". В поле "Local computer" поставте прапорець і натисніть кнопку Close, щоб завершити роботу майстра.
4
Натисніть правою кнопкою мишки на рядок "IP Security Policies", щоб викликати контекстне меню. Виділіть команду "Manage IP filter Lists and Filter Actions" і відзначте пункт "All ICMP Traffic". Після цього перейдіть в розділ "Manage Filter Actions". Натисніть кнопку Next і поставте прапорець біля напису "Block". Підтвердіть настройку і закрийте діалогове вікно.
5
Виберіть команду "Create IP Security Policy» у відповідному меню "IP Security Policies". Відкриється майстер створення політик, в якому вкажіть у відповідному полі "Block Ping". Зніміть прапорці біля напису "Activate the default responce rule" і поставте біля "Edit Properties". Збережіть налаштування і закрийте вікно майстра.