Як відкрити замок безкоштовно. Як відновити слух.

Втратити ключі або банально забути їх на роботі - це реальність. Але от як при цьому потрапити в квартиру - те ще питання. Щоб відкрити замок , багато хто відразу викликають майстра або намагаються озброїтися відмичкою.
Вам знадобиться
  • - в'язальний спиця;
  • - плоскогубці;
  • - надфіль.
Інструкція
1
Перший спосіб досить дорогий, та ще потрібно довести, що саме ви - власник квартири. А в другому випадку ви зможете відкрити замок безкоштовно. Спочатку зробіть цю саму відмичку, використовуючи вищевказані матеріали.
2
За допомогою плоскогубців загніть спицю на кінці і розточити надфилем до потрібної форми. Тепер приступайте до відкриття замка. Вставте відмичку у вхідний отвір для ключа.
3
Проверніть відмичкою все диски замка до упору вперед.
4
Вставте в замок другу спицю і натиснете на важіль в сторону повороту ключа.
5
Тепер відмичку потрібно просунути до найдальшого диску і кілька разів провернути в різні боки, поки не відчуєте опір.
6
Якщо опір з'явилося, значить, цей диск і є відкриває. Встановіть спицю на відкриває диск, відмичкою підберіть правильно напрямок інших дисків.
7
Надавите на відмичку, як тільки почуєте клацання - замок відкритий.
8
Подібний спосіб допомагає відкрити замок під напівкруглий ключ. Що ж стосується штифтового замку, тут дещо інший підхід.
9
По-перше, введіть відмичку в замок , загнутим гачком вгору. Повільно підніміть відмичкою задній штифт, поки не почуєте клацання.
10
По-друге, піднімати наступний штифт потрібно також до того моменту, поки він не піддасться. Таким чином потрібно підняти і звільнити все штифти.
11
По-третє, після того, як всі штифти підняті, потрібно акуратно провернути відмичку в замку. Якщо двері не відкривається, значить, якийсь штифт піднято надто високо. Тому плавно послабте тиск і повторіть обертання.
12
Якщо ж нічого не виходить, дістаньте відмичку і повторіть все спочатку. Експериментуйте, і ви обов'язково відкриєте замок .