Як поставити банер.

Це тільки здається, що розмістити рекламний баннер на сайті легко і просто. Сама процедура, можливо, і не найскладніша, але от правильно вибрати місце для баннер а, правильно його оформити - ось що важливо. Деякі корисні поради по розміщенню баннер а ви зможете знайти в даній інструкції.
Інструкція
1
Перш за все, ретельно продумайте, де саме на екрані він буде розташований - це дуже важливо. Як правило, сайти вибирають невеликі маленькі баннер и і розташовують їх або по лівому, або по правому краю сторінки. Найкраще розташуйте баннер и таким чином, щоб відвідувачеві сайту не потрібно було прокручувати сторінку вниз, щоб побачити їх. Таке розташування баннер ов, як показує практика, є найбільш раціональним і прибутковим.
2
Не розміщуйте занадто багато баннер ов на одній сторінці. Велика кількість реклами, особливо анимированной, може налякати відвідувачів сайту. Якщо ви купуєте рекламне місце на сайті, то переконаєтеся, що поруч з нею не буде великої кількості іншої реклами. До того ж, в цьому достатку ваш баннер може і загубитися - він буде непомітний оку. Намагайтеся, щоб навколо вашого баннер а було багато вільного місця - тоді ймовірність відвідування вашого сайту буде куди вище.
3
Якщо ви купуєте рекламне місце на якомусь сайті, то майте на увазі, що найефективнішим місцем розташування реклами є верхня частина сторінки. Проте місця нагорі і коштують найдорожче.
4
Зверніть увагу і на ту інформацію, що міститься на сторінці, на якій буде розташована ваша реклама. Не надто перспективним буде розміщувати рекламу котячого корму на сайті, присвяченому електрозварювання, навіть якщо ваша реклама і дуже красива.
5
Зробіть ваш баннер привабливим для проходження по ньому. Він повинен спровокувати користувача сайту на те, щоб він натиснув на ваш баннер . Найбільш ефективними для цього є спонукають написи, на кшталт «Зайди сюди!», Або питання - відвідувачу стане цікавий відповідь на питання, і він зайде на сайт.
6
Намагайтеся зробити так, щоб оформлення вашого баннер а добре вписувалося в дизайн сайту, на якому ви його розміщуєте. Ви можете піти і протилежним шляхом - зробити баннер найбільш виділяється. Але в цьому випадку баннер буде не тільки залучати підвищену увагу, а й відштовхувати користувача сайту - адже одразу буде помітно, що це саме рекламний баннер .
7
Пам'ятайте, що процес створення баннер а досить складний і багатосторонній. Навіть від вибору кольору і розміру баннер а безпосередньо залежить, скільки ви привернете відвідувачів, так що поставтеся до цього якомога уважніше і серйозніше. Удачи вам!