Як наповнити блог.

Блог - це інтернет-щоденник, вміст якого складають регулярно додаються пости, які крім тексту можуть містити малюнки або кліпи. На відміну від звичайного паперового щоденника, який пишеться для себе, в блогах є функція коментування. Читачі можуть вступити в полеміку з автором у коментарях до запису або на своїй сторінці.
Інструкція
1
Вирішіть, про що б ви хотіли писати. Ваш блог може бути присвячений якій-небудь темі: політиці, музиці, моді, переглянутих вами фільмам чи прочитаним книжковим новинкам. Якщо ви любите і розбираєтеся в тому, про що пишіть, ви швидко станете популярним в блогсфере.
2
Можливо, ви займаєтеся будь-якої суспільно-корисною діяльністю (виїжджаєте в дитячі будинки, є волонтером, що допомагає бездомним тваринам), яка могла б бути цікава широкому колу читачів. У цьому випадку ви можете регулярно розповідати про неї, привертаючи до себе в організацію новачків.
3
Популярністю користуються блоги, які мають практичне значення для читачів. Регулярно діліться рецептами смачних страв, розкажіть в запису, як зшити чохол для мобільного, зробити гарну зачіску або вилікувати отит у собаки. Якщо ви даєте потрібну інформацію, ви не залишитеся без читачів.
4
Зрозуміло, ви можете писати в блозі свої роздуми про життя, описувати події, що відбулися з вами, ділитися своїми емоціями. Якщо у вас прекрасний склад і відмінне почуття гумору, люди із задоволенням прочитають історії навіть про те, як у вас втекло молоко, або ви застрягли в пробці.
5
Якщо ви творча людина - пишіть вірші чи оповідання, малюєте, складаєте музику, - ви можете наповнити блог своєю творчістю. Приміром, відома поетеса Ізюбр стала популярна завдяки «Живому журналу», де вона регулярно публікувала свої вірші, які тут же цитувалися численними шанувальниками.
6
Одні з найпопулярніших блогів - це блоги про подорожі. Якщо ви живете в якій-небудь екзотичній країні, наповніть блог інформацією про культуру, звичаї і менталітеті людей, що оточують вас. Російським читачам може стати цікавим все: які продукти продаються в японських супермаркетах, як розважається молодь з ПАР, де проводять вихідні австралійці. А якщо ви доповніть ваш розповідь фотографіями, це зробить його ще більш захоплюючим для читачів.