Як вивантажити модуль.

Модулі призначені для виконання самих різних завдань, серед яких розпізнання клієнтів, спілкування з користувачами, лічильник відвідувань, пошук, голосування та багато іншого. Для вивантаження модуля на сайт можна скористатися кількома способами.
Інструкція
1
Знайдіть у мережі інтернет модуль , який ви хочете встановити на сайт. Переконайтеся, що його конфігурація походить під версію вашого ресурсу. Скачайте файл і встановіть його на тестовий сайт. Перевірте працездатність модуля, визначте необхідні компоненти і розширення і тільки після цього можете вивантажувати програму на основний сайт.
2
Зайдіть в «Панель адміністратора» вашого сайту. Перейдіть в меню «Розширення» і виберіть пункт «Встановити/видалити». Після цього повинна з'явитися сторінка менеджера розширення, в якій необхідно натиснути на кнопку «Завантажити файл пакета». Вкажіть посилання на необхідний пакет модуля і натисніть на кнопку «Завантажити та встановити».
3
Скористайтеся другим способом вивантаження модуля, якщо зазначений не допомагає закачати програму на сайт. Запустіть програму Total Commander. При копіюванні файлу вкажіть «Встановити з папки" і підтвердіть виконання команди.
4
Натисніть на кнопку «Завантажити файл пакета» і вкажіть URL-адресу розташування модуля, який необхідно вивантажити. Після того як посилання розпізнається, натисніть кнопку «Встановити».
5
Зайдіть в розділ «Менеджер модулів» і включіть вивантажений модуль , щоб він додався на сайт. Відредагуйте його розташування. Описані способи підходять для сайтів, що працюють на Joomla.
6
Сформуйте на сайті спеціальну папку для модулів. Це необхідно зробити, якщо сайт працює з CMS Drupal. Якщо ви використовуєте віртуальний сервер Денвер, то URL до даної папці буде виглядати так:/WebServers/home/your.site/www/sites/all/modules/.
7
Ознайомтеся з текстовим файлом readme.txt, який, як правило, знаходиться в архіві з модулем. У ньому можуть бути вказані особливості вивантаження програми на сайт або описана покрокова інструкція, що часом буває дуже корисним для початківця веб-майстра. Зайдіть в розділ «Управління сайтом» і вивантажите модулі, після чого включіть їх у роботу.