Як підібрати стрижку і зачіску. Як визначити тип фігури.

Підкреслити свою індивідуальність, приховати невеликі недоліки зовнішності можна за допомогою правильно підібраною стрижки. Тому при виборі зачіски важливо враховувати форму голови, риси обличчя, структуру і колір вашого волосся.
Інструкція
1
Визначте свій тип обличчя. Зачешіть все волосся назад, чубок приберіть, сядьте прямо перед дзеркалом і за допомогою маркера або губної помади обведіть відображення. Виділяють зазвичай 6 форм особи, залежно від схожості з геометричними фігурами - овалом, колом, квардатом, трикутником, ромбом і прямокутником.
2
Вибирайте будь-яку зачіску за вашим бажанням, якщо ви власник овального обличчя. Враховуйте тільки, що при високій зачісці необхідно виділити чубок, щоб особа не здавалося витягнутим.
3
Віддавайте перевагу стрижкам середньої довжини, без чубчика, наприклад, класичному каре, якщо форма вашого обличчя кругла. Візуально приховати широкі вилиці можна асиметричною зачіскою або стрижкою з високою маківкою.
4
Пом'якшіть квадратну форму обличчя за допомогою косою чубчика, несиметричною стрижки. Відмінно підійдуть трохи хвилясте волосся середньої довжини, які зроблять вас жіночні. Чи не зачісувати волосся назад.
5
Відмовтеся від густого чубчика і гладкою зачіски з прямим проділом, якщо у вас трикутний контур обличчя. Зачешіть волосся на косий проділ, чубок зробіть рідкісну, легку. Укладайте волосся пасмами, завитими всередину.
6
Відволічіть увагу від широких вилиць при ромбовидної формі голови. Підберіть стрижку з довгою чубчиком, який повністю закриває лоб, або високу зачіску з густою прямий чубчиком. Бічні пасма не прибирайте за вуха.
7
Не варто вибирати зачіски з прямим проділом, відмовтеся від гладких довгого волосся при прямокутній формі обличчя. Вам підійдуть короткі, пишні стрижки.
8
Розгляньте уважно в дзеркалі своє обличчя, визначте свої недоліки. Романтичні жіночні зачіски з локонами відмінно підкреслять м'які риси обличчя, а строгі, гладкі форми стрижок підійдуть худорлявим жінкам із суворим обличчям. Віддавайте перевагу пишною зачісці, якщо у вас довгий ніс. При маленькому носі робіть зачіски з дрібними локонами. Якщо у вас близько посаджені очі, підійміть волосся вгору, а бічні пасма укладіть уздовж щік.
9
Враховуйте також тип волосся. При тонких і рідкісних волоссі переважні об'ємні стрижки зі структурними пасмами. Жорсткі важке волосся добре вкладаються в ступінчасті стрижки.