Як відкрити магазин з продажу запчастин.

Продаж запчастин для автомобілів - цілком перспективний бізнес. Однак щоб уже в перший рік роботи почати отримувати прибуток, власникові нового магазина доведеться постаратися. Потрібно забезпечити собі постійний потік покупців, відбудуватися від конкурентів і вибудувати добрі стосунки з постачальниками.
Інструкція
1
Оберіть форму реєстрації. Якщо ви плануєте працювати з фізичними особами, вам достатньо отримати свідоцтво індивідуального підприємця. Тим, хто хоче співпрацювати з автосалонами, необхідно зареєструвати юридичну особу.
2
Займіться підбором приміщення. Вам знадобитися зали під магазин та склад. Чим більше складське приміщення, тим більший запас товару ви зможете прийняти на зберігання. Найкраще розташувати магазин в місцях скупчення автолюбителів - поруч з мийками машин, автомайстерень, шиномонтажем, великої автомагістраллю.
3
Закупіть торгівельне обладнання. Вам знадобляться прилавки і скляні вітрини. Великогабаритний товар можна розмістити на стелажах. Відкритий доступ зручний для покупців, однак при такій викладенні зростає відсоток крадіжок. Найрозумніше комбінувати відкритий доступ з торгівлею через прилавок. Купуйте касовий апарат і зареєструйте його.
4
Найважливіше питання - складання асортименту. Початківцям краще зробити ставку на товари повсякденного попиту - масла, антифризи, масляні фільтри, ремені, колодки, свічки, набори автоінструментів. Ці товари потрібні як для іномарок, так і для вітчизняних автомобілів. Розширте цінову лінійку, пропонуючи відомі бренди і їх недорогі аналоги.
5
Складіть список бажаних товарів і приступайте до пошуку оптовиків. Вибирайте партнерів з найвигіднішими цінами і максимальним асортиментом. Майте кілька постачальників про запас, на випадок, якщо у постійних партнерів закінчиться потрібний товар.
6
Найміть персонал. Його кількість залежить від величини магазина. У невеликій відділ знадобитися один продавець в зміну, комірник, менеджер, прибиральниця приміщень. Бухгалтера можна не брати в штат - скористайтеся послугами зовнішніх фахівців.
7
Продумайте націнку на товар. Вивчіть пропозиції конкурентів і виставите ціни трохи нижче. Не обов'язково знижувати ціни на всі товари - виберіть декілька популярних позицій і продавайте їх з дисконтом. Це створить у покупця враження вигідної покупки, навіть якщо інші товари він придбає за звичайною ціною.
8
Подумайте про організацію інтернет-торгівлі. Це збільшить пропускну можливість магазина, особливо якщо ви встановите невисоку націнку на товар. Створіть сайт з докладним каталогом і продумайте систему оплати та доставки. Для роботи з інтернет-магазином знадобиться менеджер, який займеться обслуговуванням сайту, поповненням і оновленням каталогу, оформленням документації для покупців.