Як відкрити свою лінію одягу. Як відкрити свою фірму дизайн одягу.

Ви знаходитесь в курсі всіх модних тенденцій і захоплюєтеся модою? Любіть модно одягатися і вмієте гарно малювати? Тоді прийшла пора подумати про відкриття власної лінії одягу . Стильна і неповторна жіночий одяг завжди користується великим попитом серед модниць. А відмінне почуття стилю і бажання стати процвітаючим людиною в світі бізнесу, безумовно, допоможуть вам добитися висот.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - приміщення;
  • - швейна машина;
  • - оверлок;
  • - матеріали і тканини;
  • - апаратура.
Інструкція
1
Насамперед варто все ретельно обдумати і вибрати конкретний напрям у виготовленні одягу і чітко слідувати тенденціям світової моди, інакше ваша лінія не буде настільки успішна. Зробіть вибір, на яку цінову аудиторію буде розрахований ваш майбутній магазин ексклюзивної одягу .
2
Слід враховувати, що вам потрібно чимало працівників: художник - дизайнер одягу , який буде створювати ескізи. Він повинен абстрактно мислити і вміти підкреслити за допомогою одягу всі зовнішні дані. Дизайнер-модельєр, який конструює одяг. Вести власний бізнес і шити одяг - досить складно. Тому подумайте про те, хто буде виготовляти викрійки за вашими ескізами. Цим повинна займатися швачка або закрійник.
3
Зробіть бізнес-план, в якому будуть враховуватися всі ваші витрати на матеріали, оренду приміщення, апаратуру, зарплати працівникам. Ретельно вивчіть основи ведення фінансової звітності, відвідайте курси мерчандайзингу. Спочатку здасться все дуже складним, але на практиці все набагато простіше.
4
Оберіть приміщення, де буде шитття одяг, і де вона надалі буде реалізовуватися, не варто економити і шкодувати грошей. Це має бути, насамперед, досить прохідне місце, нехай з невеликою площею, але в успішному торговому центрі. Наберіть співробітників, які повинні бути максимально ввічливі з клієнтами, від цього залежить успіх вашого бізнесу. Забезпечте максимальний комфорт своїм покупцям.
5
Розкрутити власний бренд в умовах жорсткої конкуренції не так то й просто. Ринок послуг і товарів перенасичений всілякими пропозиціями. Тому не варто сподіватися на те, що ваші справи відразу підуть у успіхом в гору. Можливо, перший час доведеться навіть працювати собі в збиток. Не забувайте про сезонні розпродажі, адже це відмінний спосіб не тільки швидко заробити, але і продати стару лінію одягу , яка на цей момент стала не настільки модною.