Як розкрутити спільноту.

Цілі створення співтовариств в інтернеті у кожного свої. Популярність їх залежить від багатьох причин, але підсумок один - розкручене співтовариство починає приносити своєму автору непоганий дохід.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - своє співтовариство.
Інструкція
1
Створюйте якісний контент. По-перше, чітко визначте тематику і напрямок вашої спільноти. А далі приступайте до його заповнення. Цікаві публікації, якісні фотографії та картинки, відеоролики та інші невід'ємні елементи повинні бути актуальні, цікаві учасникам. Інформація повинна бути практично потрібною і свіжою.
2
Запрошуйте нових учасників. На це заняття потрібно відводити чимало часу. Не варто відбирати людей, суб'єктивно оцінюючи необхідність участі в вашому спільноти для нього. Запрошуйте тих, хто знаходиться в онлайні, і надайте людині вирішувати самостійно, вступати в нього чи не вступати.
3
Розміщуйте посилання на співтовариство на сторонніх ресурсах. Скопіюйте пряме посилання на вашу сторінку і вставляйте її в тематичні форуми, на свої сторінки в соціальних мережах та інших майданчиках, де її зможуть побачити зацікавлені люди. Бажано обрамити голу посилання принадним слоганом.
4
Створіть індивідуальний стиль. Сотні тисяч ідентичних спільнот наводять нудьгу і не приваблюють уваги. Вам доведеться потрудитися над тим, щоб сторіночка стала унікальною.
5
Врахуйте оформлення. Красивий фон, вдалі теги - запорука вашого успіху. Пам'ятайте і про те, що у спільноти повинна бути цілісність. Різні теми, що не належать до загальної тематики, можуть зменшити кількість передплатників.
6
Вкладіть гроші. На сьогоднішній день існує чимало пропозицій по розкрутці спільнот. Будь-яке з них вимагає матеріальних витрат. Приблизно за сто доларів ви отримаєте сто нових передплатників. Але такі варіанти не завжди хороші. Мінуси в тому, що залучені учасники досить швидко відмовляються від передплати.
Корисна порада
Регулярно оновлюйте інформацію, посилання, фотофакти. Застаріла інформація відіб'є все бажання учасників стежити за спільнотою