Як заправити друк чорнилом. накачати попу на роботі.

Оптимізація процесу роботи з документами неможлива без використання печаток і штампів, що скорочують час їх обробки. Пружинний механізм автоматичного друку, поміщений у пластиковий корпус, дозволяє зробити велику кількість відбитків, якість яких залежить від своєчасної і якісної заправки друку новими чорнилом.
Інструкція
1
Надавите великим пальцем на підставу оснастки. Підніміть його таким чином, щоб отвір для штемпельної подушки знаходилося з ручкою на одному рівні. Щоб витягнути штемпельну подушку, натиснете на неї вказівним пальцем іншої руки. Нанесіть в центр і на краю подушки декілька крапель чорнила. Не перестарайтеся: при додаванні великої кількості чорнила відбиток печатки буде нечітким.
2
Видаліть надлишок чорнила паперовою серветкою. Вставте штемпельну подушку в оснастку, поєднавши нижній край її ручки з верхом отвору для штампа. Перед використанням друку почекайте 15 хвилин, щоб чорнило вбралися по всій поверхні штемпельною подушки.
3
Заправляйте флеш-печатки, користуючись спеціально призначеним для цього ножем. Знявши кріпильний кільце з оснастки друку, вставте ніж в отвір, розташований із зовнішнього боку друку, і розберіть її. Для поновлення чорнила одноколірної друку, нанесіть фарбу за допомогою спеціального шприца рівним шаром в 1 міліметр на оборотну сторону кліше, встановленого на амортизаційну подушку.
4
Повторіть процедуру заправки ще 2 рази, дочекавшись вбирання першої порції фарби. Через 30 хвилин видаліть надлишки не вбереться фарби, промокнув кліше серветкою. Зберіть друк, встановивши послідовно амортизирующую подушку, кліше і закріплює кільце. Виробляєте заправку кліше багатобарвній флеш-печатки тільки з лицьового боку. Для кожної фарби використовуйте окремий шприц. Акуратно нанесіть рівний шар фарби на кожний колірний сектор кліше, щоб уникнути змішування кольорів.
Зверніть увагу
Пам'ятайте про те, що дозаправка чорнилом основної печатки організації не допускается.Новие чорнило повинні повністю збігатися за своїм складом з тими, якими печатка була заправлена раніше. Це дозволить уникнути прискореного зносу штемпельною подушки.
Корисна порада
Не використовуйте одну штемпельну подушку більше 3 заправок, оскільки з кожним разом кліше друку залишатиме все менш чіткий відбиток.