Як видалити шлюз.

Після установки пакета оновлень SP1a додаток «Клієнт попередження і управління шлюзами інтернету» в операційній системі Windows XP вважається необов'язковим компонентом і може бути видалено користувачем.
Інструкція
1
Викличте основне меню OC Windows XP натисканням кнопки «Пуск», щоб видалити необов'язковий компонент системи «Клієнт попередження і управління шлюзами інтернету», і перейдіть в вузол «Панель управління». Розгорніть посилання «Установка та видалення програм» і скористайтеся опцією «Установка компонентів Windows».
2
Виберіть пункт «Мережеві служби» і розгорніть його, натиснувши кнопку «Склад». Зніміть прапорець на полі «Клієнт попередження і управління службами інтернету» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
3
Збережіть зміни, натиснувши кнопку «Далі», і авторизуйтесь виконання операції видалення обраного компонента, натиснувши кнопку «Готово». Перезавантажте комп'ютер для застосування збережених змін (для Windows XP).
4
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Win + К для виклику діалогу "Виконати" ОС Windows 7 і введіть значення cmd у полі «Відкрити».
5
Авторизуйтесь запуск утиліти командного рядка натисканням кнопки OK і введіть значення ipconfig/all в тестове поле інтерпретатора команд. Знайдіть рядок з ім'ям «Шлюз за замовчуванням» і скористайтеся синтаксисом ping ip_адрес_используемого_шлюзадля перевірки його працездатності (для Windows 7).
6
Перезавантажте що використовується для отримання доступу до інтернету пристрій при неможливості виконання команди ping і завершите роботу встановленої програми брандмауера і антивірусного додатки.
7
Перезавантажте комп'ютер і знову підключіть пристрій, що використовується для отримання доступу в інтернет, для виправлення існуючої помилки (для Windows 7).
8
Не використовуйте зустрічаються в інтернеті рекомендації редагування системного файлу sysoc.inf в директорії% windir% inf, так як це може привести до порушення працездатності всієї операційної системи Windows.
У разі перенастроювання мережевого устаткування або переустановлення операційної системи комп'ютера виникає необхідність заново задавати основний шлюз і параметри DNS-серверів. Це потрібно для того, щоб комп'ютер зміг нормально отримати доступ до інтернету.
Інструкція
1
Отримайте доступ до налаштувань роутера чи ADSL-модему, через який ви виходите в інтернет або локальну мережу. З'єднайте LAN-порт роутера і мережеву карту комп'ютера, після чого запустіть браузер і введіть в адресний рядок його IP-адресу. Дана інформація повинна знаходитися в інструкції до вашого мережного обладнання.
2
Вкажіть ім'я облікового запису та введіть пароль у відкрилася форму. В результаті ви отримаєте доступ до налаштувань модему або роутера. Перейдіть в розділ WAN, там знайдіть пункт з написом Server Address або «Основний шлюз ». Вкажіть в даному полі необхідне значення шлюз а. Перейдіть до пункту Get DNS Automaticall і приберіть галочку, якщо ви хочете самостійно вказати параметри DNS-серверів, після чого вкажіть IP-адресу.
3
Натисніть кнопку Apply або Save для того, щоб зберегти настройки шлюз а. Перевантажите роутер, щоб збережені дані вступили в силу. Якщо ж ви виходите в інтернет безпосередньо з персонального комп'ютера, то настройки шлюз а змінюються в меню «Мережа та інтернет».
4
Натисніть на кнопку «Пуск», виберіть розділ «Панель управління» і перейдіть в меню «Мережа та інтернет». Зайдіть в «Центр управління мережами» і відрийте пункт «Зміна параметрів адаптера». Виберіть значок мережевої карти, для якої потрібно задати шлюз і параметри мережі. Клікніть на нього правою кнопкою мишки і виберіть функцію «Властивості».
5
Перейдіть до пункту "Протокол інтернету TCP/IP» і натисніть кнопку «Властивості». Поставте прапорець біля напису «Використовувати наступний IP-адреса». Вкажіть поточний IP-адресу вашого комп'ютера в мережі і основний шлюз . Збережіть настройки мережевого адаптера, після чого почнеться оновлення параметрів мережі. Перевірте, що інтернет з'явився. Для цього можна спробувати завантажити будь-яку сторінку в браузері або пропінгувати мережу.