Як навчитися клацати ключкою.

Далеко не кожен досвідчений хокеїст вміє клацати ключкою , відправляючи шайбу у ворота коротким і ефектним ударом. Знання техніки кидка і регулярні тренування допоможуть освоїти даний навик, завдяки якому ви зможете здійснювати красиві і влучні голи.
Вам знадобиться
  • - коротка ключка;
  • - лист заліза або пластику;
Інструкція
1
Активно тренуйте м'язи рук і верхнього плечового пояса. При слабкому торсі ефективний клацання практично неможливий. Регулярно виконуйте силові вправи, розвивайте гнучкість, розтяжку і спритність. Практикуйте бічні скручування, оскільки саме цей рух є ключовим для ефективного клацання.
2
Починайте тренувати клацання ключкою на твердій землі, постеливши на неї листи заліза, пластику або ДСП. Зробіть умовну мішень, в яку збираєтеся цілитися. Візьміть ключку, яка на 10-15 см коротше звичайної. Відійдіть від мішені на оптимальну відстань і починайте вправлятися.
3
Енергійно замахнемся. Ключка обов'язково повинна торкнутися землі на відстані 10-20 см від шайби. Під час удару гак повинен бути нахилений до шайбі, що дозволить зробити кидок більш точним. Нанесіть короткий енергійний удар у напрямку до мети. Після того як у вас почне вийти клацання на твердій поверхні, переходьте на лід.
4
Відточуйте навик клацання з декількох напрямках. Перш за все ви повинні навчитися робити його в русі. Навіть якщо у вас вже добре виходить клацати в статиці, точність незмінно постраждає як в реальних ситуаціях на льоду, так і при незначному переміщенні. Починайте з малих відстаней, поступово нарощуючи швидкість і початкова відстань від шайби.
5
Освойте заключний етап у навчанні клацання - підняття голови. Дивіться на шайбу лише під час замаху. Безпосередньо при натисканні ви повинні обов'язково переводити погляд на мету, здійснюючи всі інші рухи автоматично.
Зверніть увагу
Не впадайте у відчай, якщо після декількох днів тренувань у вас не буде виходити клацання. Для вироблення даного навику необхідно до 10000 повторень.
Корисна порада
Контролюйте подих. На замаху робіть вдих, а під час самого кидка - інтенсивний видих.