Як повернути дані icq.

Дані, необхідні для авторизації в системі ICQ, - це UIN (ваш особистий ідентифікаційний номер) і пароль до нього. Перший ніяк відновити не можна. Якщо ви втратите його, то доведеться реєструвати новий номер. А от з паролем такої проблеми немає: його можна відновити в будь-який час.
Інструкція
1
При втраті пароля зверніться на офіційний сайт ICQ - http://www.icq.com/ru. Там ви зможете знайти спеціальний розділ, він називається - «Відновлення пароля». Розташовується даний розділ в самому низу головної сторінки сайту. Клікніть на назву, і ви побачите два поля. В одне з них введіть номер вашого мобільного телефону або адресу електронної пошти. Туди вирушить лист з інструкцією. Вона допоможе вам встановити новий пароль. Тепер докладніше про друге поле: у ньому необхідно вказати код підтвердження з картинки, що знаходиться поруч.
2
Як вже було сказано, сам UIN відновити ніяк не можна. І якщо ви не можете його згадати, то доведеться реєструвати новий номер. Для цього також необхідно зайти на сайт http://www.icq.com/ru. Зверніть увагу, що потрібна вам посилання «Реєстрація в ICQ» знаходиться в правому верхньому кутку сторінки. Після переходу за посиланням на екрані з'явиться анкета. При заповненні вкажіть вами ім'я та прізвище, дату народження, стать, електронний ящик. Крім того, придумайте якомога більш важкий пароль для авторизації в системі (це забезпечить безпеку ваших даних). Перед тим як завершити процедуру реєстрації, введіть в порожнє поле код з картинки. У разі, якщо у вас виникнуть проблеми з реєстрацією нового профілю, напишіть в службу підтримки сайту або на форум.
3
Запишіть абикуди отримані дані (UIN і пароль до нього). Завдяки цьому ви зможете уникнути повторення даної ситуації.
Корисна порада
Не маючи необхідних даних ICQ, ви все одно зможете поспілкуватися в цій системі. Справа в тому, що на вже зазначеному сайті існує розділ під назвою «Чат». Там ви без обмежень можете спілкуватися на ту тему, на яку побажаєте: розроблено безліч чат-кімнат, які розділені за інтересами. І напевно, щось у вас вийде знайти і для себе.