Як поставити фотографію на сайт.

На будь сайт в інтернеті можна поставити фотографію або цілий фотоальбом, який прикрашатиме весь проект. При цьому способів існує досить багато, головне мати доступ до сайт у.
Інструкція
1
Якщо ви адміністратор проекту, то авторизуйтесь під своїм обліковим записом. Далі варто подумати про спосіб подання фотографій на сайт е. Як правило, можна використовувати спеціальні модулі, в автоматичному режимі показують все картинки, які попередньо потрібно завантажити в певну папку на сервері використовуваного хостингу.
2
Також ви можете просто завантажити фотографію на сайт , яка буде розташована на html-сторінці. Для цього натисніть кнопку «Додати новий матеріал». Якщо у вас на сайт е варто движок, значить, є вбудований візуальний редактор. У ньому знайдіть кнопку «Завантажити файл» або «Завантажити фотографію». В принципі, ви можете використовувати обидва методи, так як особливої різниці при завантаженні фотографії не буде.
3
З'явиться вбудований «Провідник». Вкажіть шлях до файлу на локальному сервері персонального комп'ютера. Якщо картинка розташовується в інтернеті, натисніть вкладку «Вказати посилання» і введіть повний url. Далі натисніть кнопку «завантажити». Система автоматично зробить закачку фотографії на сайт , і вставить в новий матеріал. Внизу картинки введіть трохи тексту.
4
Натисніть кнопку «Зберегти». Перезавантажте сторінку і перегляньте фотографію. Також варто відзначити, що у візуальному редакторі можна вказувати дані для розташування файлу, тобто довжину і ширину. Ви можете змінити розмір або ракурс зображення. Кожна CMS на сайт е володіє своїми певними функціями для керування файлами. На одну сторінку на своєму порталі ви можете розмістити необмежену кількість файлів. Якщо у користувача буде невелика швидкість з'єднання, то виникнуть проблеми при відображенні фотографій на сторінці.