Як намалювати нічне місто. Як малювати нічне місто олівцем.

Нічний місто - це таємниче і чарівне видовище. Вночі життя в мегаполісі сповільнюється, і лише тьмяні ліхтарі і світло вікон висвітлюють проспекти. Багато художників люблять на своїх картинах зображати саме цей час доби.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці, фарби;
  • - ластик.
Інструкція
1
Продумайте малюнок, накидайте на аркуші елементи пейзажу, відзначте лінію горизонту. Не варто ретельно промальовувати всі деталі, адже в реальному житті ви не можете в темряві розглянути листя на дереві і малюнок бруківці. Обмежтеся загальними штрихами, так малюнок вийде ще таємничий і загадковий.
2
Намітьте тіні. Напевно на вашій картині будуть присутні ліхтарі, підсвічені вітрини, місяць. Вночі предмети відкидають химерні тіні, і ваш малюнок виграє, якщо ви зумієте їх відобразити.
3
Підготуйте олівці чи фарби, якими ви будете прикрашати картину. Відмінний ефект дає гуаш при змішуванні кольорів - за допомогою неї можна добитися дивовижних відтінків нічного неба. Малюючи фарбою, не забувайте регулярно підсушувати малюнок, щоб контури будинків не змішалися з бляклим світлом ліхтаря. Якщо ви оздоблює нічний місто олівцями, для рівномірного змішування кольорів можете взяти невеликий шматочок паперу і потерти їм картину.
4
Займіться небом, адже вночі воно здається особливо красивим. Намалюйте диск місяця, поставте маленькі точки-зірочки, створіть хмари. Це пожвавить вашу картину нічного місто а. Чим більше зірок на небі, тим більш ошатним буде здаватися малюнок. При цьому не забувайте, що, якщо ви малюєте центр місто а, в якому горять вітрини і кипить життя, зірок практично не видно.
5
Виділіть основні деталі мазками чорного або темно-синього кольору, додайте білої фарби в світло місяця або ліхтаря, намалюйте відблиски світла на об'єктах малюнка - ваша картина стане яскравішим і насиченішим.
6
Можна намалювати нічний місто наступним способом. Заштрихуйте аркуш паперу простим олівцем, після чого намалюйте на ньому місто гумкою. Зробіть бляклі силуети будинків і дерев, посадіть в небі світлу місяць. Вийде нескладна і незвично виглядає картина.