Як включити комп'ютер через інтернет. Як включити інтернет на комп'ютері.

Для включення комп'ютера через інтернет використовується технологія Wake On LAN. Щоб реалізувати дану можливість, необхідно попередньо налаштувати мережевий адаптер на отримання спеціальних Magic Packet і встановити одну з безкоштовних утиліт управління живленням і отримання даних пакетів. Опція пробудження також повинна бути включена в BIOS комп'ютера .
Вам знадобиться
  • Мережева карта і материнська плата з підтримкою Wake Up on LAN
Інструкція
1
Попередньо налаштуйте параметри вашої мережевої плати. Для цього перейдіть в властивості комп'ютера (права клавіша миші на "Мій комп'ютер» - «Властивості»), виберіть вкладку «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв» (для Windows 7 даний пункт знаходиться в лівій частині вікна) .
2
У який з'явився дереві пристроїв, підключених до комп'ютера, виберіть «Мережеві плати» і двічі клацніть на назві вашого адаптера. У новому вікні перейдіть на вкладку «Управління харчуванням».
3
Поставте галочки навпроти пунктів «Дозволити відключення цього пристрою» і «Дозволити пристрою висновок комп'ютера з режиму очікування». Натисніть «Ок».
4
Завантажте та встановіть одну з утиліт, що дозволяють приймати Magic Packet. З безкоштовних програм варто відзначити Magic Packet Utility, Wake on LAN. Також на офіційному сайті виробника AMD можна знайти аналогічну AMD Magic Packet Utility.
5
Встановіть обраної програми і здійсните настройки відповідно до параметрів вашої мережі і мережевої карти. Як правило, додатки вимагають ввести IP-адресу мережі і MAC-адресу мережевого адаптера. Після закінчення налаштувань посилайте запит, після якого ваш комп'ютер включиться.
6
Якщо запуску не відбулося, то перевірте налаштування BIOS. Для цього під час включення комп'ютера затисніть відповідну клавішу, назва якої зазвичай вказується в нижній частині екрана при включенні. Виберіть опцію Power - Power Up Control. У рядку Wake On LAN or PCI modem повинно стояти значення Enabled. Збережіть всі зміни за допомогою клавіші F10 і спробуйте запустити комп'ютер з інтернет а заново. Якщо спроба знову не вдалася, то швидше за все ваша мережева карта не підтримує прийом Magic Packet.