Як пов'язати костюм для малюка. в'язання. комбінезон на лямочках для малюка спицями.

Малюки завжди затишно і забавно виглядають у в'язаних дрібнички, особливо, якщо підібрати цікаву модель, вибрати красиву пряжу і прикрасити одяг декоративними елементами. Зв'язати костюм малюкові може навіть починаюча рукодільниця.
Вам знадобиться
  • - пряжа;
  • - кругові спиці.
Інструкція
1
Знайдіть відповідну пряжу - нехай нитки будуть м'якими, приємними на дотик. Вибираючи пряжу, прикладайте її до щоки - якщо ваші відчуття будуть відповідними, то і малюкові буде комфортно.
2
Визначте тип вашого костюм а. Це можуть бути штанці і пуловер, комбінезон на лямках і кофточка. Щоб малюку було зручно, вибирайте моделі з рукавом реглан - відсутність швів, які не будуть тиснути на ручки і натирати їх, необхідно. Починайте в'язання з горловини - тоді з ростом дитини ви зможете подовжувати рукави і низ пуловера.
3
Розрахуйте кількість петель. Для цього зв'яжіть невеликий зразок, підрахуйте кількість петель в одному сантиметрі. Потім заміряйте голову дитини, зробіть запас на кілька петель і помножте показник на кількість ваших петель. Отримана кількість петель наберіть на спиці, і починайте в'язати.
4
Горловину в'яжіть вільної гумкою - пуловер не повинен щільно прилягати до шийки дитини.
5
Прорахуйте кількість петель для рукавів, спинки і полички. Відніміть від загальної кількості ваших петель 8 (вони залишаться для рукавів реглан, по дві петлі на кожну сторону). Залишився кількість петель поділіть на три - спинка, поличка, два рукави.
6
Візьміть нитку іншого кольору і відзначте лінії реглана. В'яжіть кофточку по колу, додаючи петлі вздовж ліній реглана в кожному другому ряду. Коли ви дійдете до рівня пахв, зніміть петлі для рукавів на шпильки. Відновіть кількість петель, набравши їх на робочу спицю, і продовжите кругове в'язання. Закінчите ряди знизу, завершивши низ кофточки гумкою.
7
вивяжіте рукава - перемістіть петлі з шпильок на робочі спиці і в'яжіть по колу до необхідної довжини рукава. Закінчите в'язання також гумкою.
8
Зв'яжіть штанці. Виміряйте окружність талії і розрахуйте необхідну кількість петель. Пров'яжіть кілька сантиметрів гумкою - це буде пояс. В'яжіть кожну штанину окремо, розділивши загальну кількість петель на два - круговим в'язанням вивяжіте штанини і закінчите їх гумкою. Прикрасьте костюм контрастною обв'язкою по краях рукавів, горловини і низу.
Милу іграшку - кізочку - можна пов'язати із залишків пряжі. Вона стане оригінальним подарунком, зробленим своїми руками, тим більше що ця тварина є символом майбутнього року.
Вам знадобиться
  • - 50 г пряжі білого кольору;
  • - залишки ниток коричневого відтінку;
  • - гачок № 2,5-3;
  • - готові очі і війки;
  • - клей «Момент»;
  • - нитки і голка;
  • - синтепон.
Інструкція
1
Зв'язати козу можна з будь пряжі середньої товщини світлого відтінку. Однак м'якше і миліше вийде іграшка, виготовлена з пухнастих ниток: мохеру, ангори або плюшу.
2
Почніть в'язання з голови. Зробіть повітряну петельку і наберіть ланцюжок з трьох повітряних петель і замкніть їх в коло. Зв'яжіть перший ряд напівстовпчиками. Потім в'яжіть інші ряди стовпчиками без накиду.
3
У третьому ряду збільште кількість петель в 2 рази. Для цього пров'язуйте по 2 стовпчики в кожну петлю першого ряду. В четвертому зробіть 9 стовпчиків, пров'язуючи в першу петлю 1 стовпчик без накиду, в другу - по 2. Продовжуйте в'язати таким чином до кінця ряду. В четвертому ряду в'яжіть аналогічним чином. У підсумку, у вас повинно вийти 14 стовпчиків. Наступні 2 ряди в'яжіть без надбавок.
4
Продовжуйте в'язати мордочку кози. Сьомий і восьмий ряди деталі в'яжіть, роблячи надбавки в кожну другу петлю попереднього ряду. Потім пров'яжіть 3 кола (9-11 ряди) без надбавок. Після цього в'яжіть в зворотному порядку, збавляючи петлі в кожному наступному ряду. В'яжіть таким чином до 15 ряду. Набейте деталь голови синтепоном і зв'яжіть ще 2 кола з убавкамі. В результаті повинна вийти витягнута деталь, що нагадує матрьошку.
5
Тепер приступайте до в'язання тулуба кізоньки. Наберіть ланцюжок з трьох повітряних петель, замкніть їх кругом і в'яжіть далі стовпчиками без накиду, в кожному наступному ряду збільшуючи кількість стовпчиків.
6
З 8-го по 16-й ряди в'яжіть деталь без припусків. Після цього почніть робити убавкі в зворотному порядку. Провязав 20 рядів, набийте тулуб синтепоном і продовжите в'язання деталі, роблячи убавкі.
7
Зв'яжіть 4 ноги. Наберіть 3 повітряні петлі, закніте їх в коло і в'яжіть стовпчиками без накиду прямо. На відстані 5 см від початку в'язання, закінчите роботу. Копитця вишийте нитками коричневого кольору.
8
Зробіть вушка кози. Наберіть повітряну петлю і пров'яжіть в неї 4 стовпчика. Потім в'яжіть 2 ряди по колу, збільшуючи в кожному кількість стовпчиків на 1. Після цього в'яжіть в зворотному порядку, роблячи убавкі.
9
Рогу кізоньки зв'яжіть з коричневої пряжі. Наберіть 1 повітряну петельку, пров'яжіть в неї 2 стовпчики, в наступному ряду додайте ще один і в'яжіть стовпчиками без накиду прямо. На відстані 2 см від початку в'язання, закінчите роботу.
10
Щоб деталі ніг, рожек і вух тримали форму, вставте в них дротяний каркас. Відріжте шматочки товстої дроту відповідно до величини деталей. Вставте їх всередину. Елементи злегка набийте синтепоном.
11
Пришийте голову до тулуба потайними стібками нитками білого кольору. Потім до мордочці кози пришийте вуха і роги. Клеєм «Момент» прикріпіть вії і приклейте готові оченята. До нижньої частини тулуба пришийте потайними стежками ноги.