Як встановити сертифікат ssl.

Сертифікат по протоколу SSL використовується багатьма web-сайтами і серверами для забезпечення безпеки. Дана технологія сумісна з усіма основними браузерами та операційними системами. Набутий сертифікат SSL є вид текстового файлу із зашифрованою інформацією, яка може бути розпізнає тільки вашим сервером при установці.
Інструкція
1
Скопіюйте файли сертифіката SSL на ваш Apache-сервер. Знайдіть файл конфігурації для редагування, який, як правило, розташований за адресою/etc/httpd і має розширення conf. Відкрийте документ у текстовому редакторі і перевірте його на наявність блоку , в якому знаходиться налаштування сервера. Встановіть код сертифіката SSL в кожен блок . Збережіть файл, щоб завершити установку.
2
Створіть CSR-запит для отримання приватного ключа для сервера Courier IMAP. Сформуйте новий файл, в якому буде міститися інформація про ключ і сертифікаті SSL. При цьому між ними не повинно бути порожніх рядків. Збережіть документ з розширенням pem в потрібну директорію сервера, після чого перезапустіть його, щоб налаштування вступили в силу.
3
Зайдіть в панель управління сервером cPanel і виберіть розділ SSL/TLS Manager. Виберіть пункт Upload a New Certificate і натисніть на кнопку Browse, після чого вкажіть шлях до файлу сертифіката SSL. Якщо дані сертифікату представлені у вигляді повідомлення на електронну пошту, то скопіюйте дану інформацію в поле Paste the crt below. Натисніть на кнопку Upload. Після цього перейдіть до пункту Ca Bundle і виконайте аналогічні дії з проміжним сертифікатом. Після цього натисніть на кнопку Install Certificate, щоб зберегти настройки.
4
Скопіюйте сертифікат SSL на Exchange сервер. Запустіть консоль управління і перейдіть до розділу Exchange Management Console. Виберіть пункт Manage Databases і відкрийте меню Server configuration. Вкажіть шлях до вашого сертифікати та натисніть кнопку Complete. Після цього завершіть операцію і перезавантажте сервер.
5
Ознайомтеся уважно з інструкцією по установці сертифікату SSL на ваш сервер в залежності від його типу. Як правило, дана інформація надається продавцем. В іншому випадку ви можете її знайти в мережі інтернет на спеціалізованих сайтах.