Як відключити оновлення сторінок. Як відключити автопоновлення сторінки в firefox.

В браузерах періодично відбувається оновлення відкритих веб- сторінок. Це не завжди буває зручно, зокрема це стосується випадків, коли у користувача підключений тариф з обмеженим трафіком.
Інструкція
1
Якщо ви хочете відключити автоматичне оновлення сторінок в браузері Mozilla Firefox, встановіть розширення Toolbar Enhancements, виконавши його пошук з меню додатків для браузера. Після установки перезавантажте Mozilla Firefox і відкрийте налаштування розширення.
2
Активуйте функцію Disable Meta-Redirections for current tab і застосуйте зміни. Крім цього додатку сущствуют та інші доступні розширення, які налаштовують роботу вашого браузера. Будьте гранично уважні з їх використанням, встановлюйте з них тільки ті, які мають найбільший рейтинг.
3
Для відключення поновлення веб- сторінок в браузері «Опера» зайдіть в налаштування і, залежно від версії програми, знайдіть пункт меню, який відповідає за деактивацію оновлень. Після застосування змін сторінок и будуть оновлюватися тільки при натисканні відповідної кнопки поруч з адресним рядком.
4
Якщо оновлення веб- сторінок и відбувається навіть після відключення такої функції в браузері, відкрийте меню налаштувань і забороніть виконання java-script, цілком можливо, що оновлення відбувається саме через нього. Також в деяких браузерах за замовчуванням буває встановлено розширення Refresh, деактивуйте його також у тому ж меню.
5
Якщо вам не потрібно відключати автоматичне оновлення веб- сторінок, а ви просто хочете прочитати вміст якого-небудь сайту, встановіть у вашому браузері для поточної сторінок и автономний режим в одному з пунктів його меню залежно від версії оглядача.
6
Якщо автоматичне оновлення сторінок відбувається в браузері Google Chrome, відключіть розширення Auto Refresh Plus або Chrome Reload, які доступні в меню доповнень. Зазвичай вони встановлюються користувачем самостійно для того, щоб не доводилося виконувати поновлення вручну.
Корисна порада
Вимикайте java-script, якщо у вас тариф з обмеженим трафіком.