Що таке Земля.

Планета Земля імовірно є єдиною, населеної живими істотами. Її вивченням займається безліч наук, але до цих пір деякі питання залишаються невирішеними.
Інструкція
1
Земля є загальноприйнятим назвою третьої планети від Сонця, вона одна з найбільших за масою і діаметру серед всіх «мешканців» Сонячної системи. Приблизний вік планети становить чотири з половиною мільярди років. Поверхню землі являє собою сушу і води Світового океану, що займають більшу її частину.
2
Площа планети дорівнює більш ніж п'ятистам мільйонам квадратних кілометрів, сімдесят відсотків якої покрито водою.
3
Земна кора ділиться на тектонічні плити, які мають здатність пересуватися. Цей процес відбувається настільки повільно, що рух може бути відзначено тільки в період в тисячі років. Зрушення плит призводять до серйозних змін поверхні Землі.
4
Кора має тверду структуру з найбільшою щільністю серед інших планет, найсильнішими гравітацією і магнітним полем. Поверхня Землі неоднорідна. Найвища точка - гора Еверест (майже дев'ять тисяч метрів над рівнем моря), найглибша - Маріанська западина, що йде на одинадцять кілометрів вниз.
5
Планета має у своїй будові кілька шарів: земної кори, мантії і ядра. Оточують її тропосфера, стратосфера, мезосфера, термосфера і екзосфера.
6
Присутність вод Світового океану на поверхні планети є одним з відмінних її ознак. Ще один з них - живі істоти і атмосфера, придатна для їх існування. Люди мешкають виключно на цій планеті, аналогів подібних істот у світі не виявлено.
7
Тісні взаємини пов'язують Землю з Сонцем і Місяцем. Обертання навколо Сонця відбувається під нахилом осі в 23,4 градуса, повне коло навколо нього планета робить за період, що відповідає одному року (близько 365 днів). Місяць є супутником Землі і являє собою космічний об'єкт, подібний планетам. За розмірами вона в чотири рази менше Землі.