Як писати письмові літери. Як писати місмено Англиские літери.

Написання великих літер відноситься до найскладніших завдань для малюків. Саме тому деякі батьки воліють почати навчання цього ще до шкільної лави.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - прописи з картинками;
  • - великі зображення букв.
Інструкція
1
Переконайтеся в зацікавленості дитини. Якщо вона відсутня, то результати вашого навчання дуже сумнівні. Часто діти п'яти-шестирічного віку самі активно починають займатися наслідуванням батьківському почерку. Саме в такі моменти і варто починати заняття (це допоможе уникнути звички неправильно писати найважливіші елементи прописних літер в майбутньому).
2
Почніть з азів. Основа прописних літер - прямі і косі палички, закруглені вгорі чи внизу. З них-то і потрібно починати навчання. Для цих цілей створено безліч прописів, які поетапно пояснять малюкові, як виконувати той чи інший елемент. Слідкуйте за виконанням і допомагайте виправляти помилки.
3
Вивчіть друковані літери , їх вимову і написання. Це необхідно для навчання їх прописні написання. Ви можете використовувати картинки з великим зображенням букв і малюнком, предмет на якому починається на цю букву.
4
Приступайте до листа. Складайте велику букву з вивчених і запам'яталися елементів. Зіставляйте друковані і прописні літери . Не давайте дитині більше навантаження - пари букв в день буде цілком достатньо. На наступний повторюйте їх і тільки після успішного запам'ятовування переходите до інших.
5
Використовуйте прописи. У них дитина знайде допомогу і опору в написанні букв. Спочатку він буде з'єднувати точки, запам'ятовуючи за допомогою м'язової пам'яті руху руки. І тільки потім він напише її самостійно.
6
Слідкуйте за написанням. Чітко контролюйте межі, за які елементи букв не повинні виходити. Пам'ятайте про нахил.
Зверніть увагу
Прагнення дитини до навчання може закінчитися так само різко, як і розпочатися. Не варто лаяти його. Відкладіть заняття до нового пориву до вивчення грамоти.
Корисна порада
Не поспішайте переходити до складах і цілим словами - основа написання кожної букви повинна бути міцною і добре запам'яталася.