Як вибрати модельну школу.

Дівчаткам і дівчатам буде корисно пройти навчання в модельній школі - це дозволить навчитися володіти своїм тілом, використовувати різні жіночі хитрощі, пізнати тонкощі макіяжу, вибору одягу, манери триматися, тобто стати справжньою леді.
Інструкція
1
Складіть список модельних шкіл, в які ви можете потрапити. Кожна школа розробляє певні критерії, яким ви повинні відповідати. Важливою є вартість навчання, яка в різних школах може відрізнятися. Також враховуйте зручність відвідування школи - для цього з'ясуйте розклад занять.
2
Поцікавтеся тривалістю терміну навчання. Базовий курс зазвичай складає не більше трьох місяців.
3
З'ясуйте, які дисципліни будуть викладатися. В ідеалі модельна школа обов'язково повинна проводити заняття акторської майстерності (вас навчать керувати мімікою, дозволять познайомитися з основами сценічної мови і т.д.). На заняттях з дефіле, які є профільними в модельній школі, вас навчать рухатися, красиво сидіти, стояти і т.д.
4
Вибирайте школу , де крім основ макіяжу і стилю, викладається ще й етикет, ази хореографії. Теорія фотомистецтва нагоді всім, але різною мірою - якщо ви маєте намір продовжувати кар'єру моделі, то вибирайте школи з великою кількістю годин з фотомистецтва. Якщо ж ви хочете знайти упевненість в собі, пізнати свою суть і з'ясувати свої переваги, то вибирайте курси з обов'язковою наявністю психологічної дисципліни.
5
Поцікавтеся репутацією обраної школи. Важливо знати, з якими агентствами вона працює, які будинки моди користуються послугами модельної школи, які з спільних проектів були успішними і наскільки, і т.д. Поцікавтеся цими деталями заздалегідь, щоб переконатися в тому, що ви потрапите в руки професіоналів і отримаєте шанс зачепитися в цьому непростому бізнесі. Збирайте не тільки плітки і чутки (хоча ними теж не можна нехтувати), але й інформацію з перевірених джерел. Для цього розпитуйте знайомих, друзів, попросіть їх навести довідки для вас.
6
Якщо ви все ще вирішуєте, яку з шкіл вибрати, відвідайте деякі з них особисто. Запишіться на кастинги, заповніть анкети, відповівши на питання, підготуйте своє портфоліо. Сходіть на конкурс в призначений час, і ви зможете особисто подивитися на школу , а також підвищити свої шанси на успіх. Адже, якщо ви подаєте заявку тільки в одне місце, то ризик залишитися не при справах зростає.
Ще в школі кожен з нас починає замислюватися про те, яку професію обрати. Нам допомагають наші батьки та знайомі, даючи зрозуміти, які професії цікаві, престижні і перспективні в даний момент. Від вибору професії залежить вибір кар'єри.
Інструкція
1
Іноді вважається, що кар'єра - це, головним чином, спосіб заробляння грошей. Частково це так, але, в той же час, це і спосіб самореалізації. Якщо робота перетвориться лише в заробляння грошей, але не буде цікавою, людина не зможе самореалізуватися, крім того, йому буде важче виконувати свою роботу належним чином. Тому, вибираючи професію, варто думати не тільки про її престиж, а й про те, що вам подобається.
2
Є професії, в яких досить складно зробити кар'єру у звичному розумінні цього слова. Наприклад, це професія вчителя. Бувають вчителі різних кваліфікаційних категорій, бувають заслужені вчителі, але в цілому статус вчителя і те, чим він займається, не змінюється зовсім або змінюється слабо. Проте вчитель може паралельно із заняттями в школі займатися з учнями приватно. Деякі вчителі працюють над створенням нових педагогічних методик і навіть організовують свої приватні школи.
3
Буває й так, що людина не в змозі вирішити, чим він все-таки насправді хоче займатися або просто не здатний вибрати між двома-трьома варіантами. Особливо це стосується школярів. Допомогти в таких випадках може тест на профорієнтацію. Такі тести часто проводять в школах, також їх можна пройти в кадрових агентствах. У Москві існує Центр тестування та розвитку при МДУ, де бажаючі можуть не тільки пройти тест на профорієнтацію, а й отримати консультацію психолога. До результатів таких тестів не слід ставитися як до істини в останній інстанції, проте дещо дізнатися про собі вони допоможуть.
4
Ті ж тести можна знайти і в Інтернеті - звичайно, у більш скороченому варіанті. Такі тести існують не тільки для школярів, кожен з нас може засумніватися в тому, що вибрав професію правильно, або зробити кар'єру в тій чи іншій області і зрозуміти, що хотів би тепер розвиватися в іншій. Результати тестів і аналіз своїх бажань і здібностей допоможуть зробити перші кроки до вибору професії і, відповідно, кар'єри.