Як скасувати відправку листа. Як видалити повідомлення в вк поки не дійшла.

Відправлений лист видалити неможливо, проте є варіант скасувати його відправку , якщо ви знаходитеся в даний момент в автономному режимі. В цьому випадку лист ще не знаходиться на сервері одержувача. Якщо ж ви були підключені і натиснули на відправку , в більшості випадків дія необоротно.
Вам знадобиться
  • - поштовий клієнт;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви відправили листа через поштовий клієнт і хочете скасувати дану дію, включите автономний режим його використання. Після чого зайдіть через браузер в ваш поштовий ящик і перевірте, чи знаходиться написане вами лист в списку вихідних повідомлень або воно ще не дійшло до сервера. Чим швидше ви вимкніть клієнт від мережі, тим більше вірогідності, що лист не буде доставлено до адресата. Також іноді трапляються несправності в роботі програми, і листи відправляються із затримкою, тому в будь-якому випадку відключайте клієнт від мережі і перевіряйте папку вихідних повідомлень на самому сервері.
2
Якщо ви відправляєте лист безпосередньо з вашого поштового сервера, зверніть увагу, що скасувати його відправку після натиснення відповідної кнопки або сполучення клавіш Ctrl + Enter буде вже неможливо, хіба що тільки вчасно встигнути зупинити завантаження веб-сторінки за допомогою натискання кнопки з хрестиком навпроти адресного рядка.
3
Після цього відкрийте меню «Вихідні» та перевірте, чи відображається там написане вами лист. Зверніть увагу, що якщо його там немає, то, швидше за все, текст вашого листи і прикріплені до нього файли будуть недоступні.
4
Для того щоб надалі уникнути виникнення проблем з відправкою небажаних повідомлень адресатам, редагуйте листи в текстовому редакторі, після чого кінцевий варіант копіюйте і вставляйте в повідомлення пошти. Також ви можете встановити автономний режим роботи для вашого поштового клієнта, щоб надалі випадково не відправити небажане повідомлення. При відправці відключайте даний режим, а після знову активуйте його.
5
У випадках коли написане вами лист все ж знаходиться вже на сервері одержувача, скористайтеся його логіном та паролем для входу, якщо вони вам відомі, і видаліть його з меню вхідних повідомлень. Це єдиний спосіб не допустити прочитання вашого повідомлення, не призначеного даному адресату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5qGPkL1xfS0
Корисна порада
Пишіть текст листа в редакторі, після чого копіюйте його в повідомлення для відправки.