Як відправити лист в html форматі.

За допомогою електронної пошти можна передавати різні листи, які містять текстову інформацію, а також відео, аудіо та багато інших видів файлів, які існують.
Інструкція
1
Html - мова гіпертекстової розмітки, який застосовується при створенні спеціальних сторінок для сайтів. Він дозволяє зберігати різні сторінки з порталів і переглядати їх в браузері без підключення до інтернету. Відправити лист в html форматі також можливо. Зайдіть в свою поштову аккаунт на сервері. Якщо ви використовуєте спеціальне програмне забезпечення, то створіть нове лист .
2
Напишіть деякі рядки html-коду. Основна особливість даної мови програмування полягає в тому, що теги закриваються таким символом, як «/». Наприклад, ви використовуєте тег «body». Щоб правильно описати процедуру, потрібно використовувати такий же тег, тільки з закритим способом, тобто «/». Існують спеціальні сайти, на яких описані практично всі теги даної мови програмування.
3
Для відправлення листа в html форматі вам потрібно правильно скласти всі теги, які ви використовуєте. Обов'язково перевірте на наявність помилок. Для цього створіть текстовий документ. Вставте туди весь код і збережіть в форматі сторінки. Далі відкрийте через браузер. Це можете зробити двома натисканнями лівої клавіші миші. У текстове лист завантажте весь код сторінки. Введіть адресу відправника. Натисніть кнопку «Відправити».
4
Можна зробити і іншим способом. Створіть лист в програмі або на сервері пошти. Далі вкажіть пряме посилання на сторінку. При відкритті листа система автоматично перемістить користувача на створену сторінку. На даний момент подібним чином створюються спеціальні віруси, які розповсюджуються за допомогою інтернету через електронні листи. Всі підозрілі листи видаляйте і використовуйте антивірусне програмне забезпечення.
Грамотно складене електронне HTML лист значно збільшує шанси того, що на вашу розсилку звернуть увагу. Такі листи вигідно відрізняються від своїх звичайних текстових аналогів.
Інструкція
1
Складайте код листи самостійно. Відмовтеся від використання різних візуальних редакторів, оскільки більшість з них вставляє додаткові службові рядки, які можуть викликати у адресата проблеми при перегляді листа. Якщо ж працювати в редакторі для вас звичніше і зручніше, видаліть зайвий код після завершення складання HTML повідомлення.
2
Слідкуйте за шириною свого листа. Вона повинна становити не більше шестисот пікселів, щоб поштовий клієнт коректно відображав повідомлення, а у адресата не виникало необхідності постійно використовувати горизонтальну смугу прокрутки, яка подобається далеко не всім. Пам'ятайте, що область перегляду повідомлення займає лише частину вікна більшості поштових клієнтів.
3
Уникайте фонових зображень. Вони можуть утруднити читання тексту листа, і адресат швидше видалить ваше послання, ніж стане придивлятися до кожного слова. Навіть однотонний фон без яскравих візерунків може зливатися з кольором шрифту і робити текст нечитабельним.
4
Використовуйте зовнішні посилання для відображення картинок в повідомленні. Не перевантажуйте HTML лист важкими, що з'їдають багато трафіку зображеннями, краще викладайте їх на який-небудь хостинг. Переконайтеся, що картинки не будуть видалені з зовнішнього сховища занадто швидко, щоб ваш лист можна було прочитати пізніше в його первісному вигляді.
5
Перевірте остаточну версію вашого листа в кількох різних поштових клієнтах. Це допоможе уникнути дрібних недоліків, здатних зіпсувати враження від усього HTML повідомлення. Також перегляньте лист на сайтах популярних поштових служб, таких як Mail.ru і Google Mail.
Корисна порада
Постарайтеся викласти всю важливу інформацію на самому початку листа, щоб відразу привернути увагу адресата. Так він з більшою ймовірністю прочитає ваше послання до кінця, бажаючи дізнатися про всі подробиці повідомлення.