Як змінити форму рахунки в 1С. Як змінити уявлення в 1с.

План рахунків, що використовується в бухгалтерському обліку для відображення господарської діяльності підприємства, підтримує багаторівневу ієрархію: рахунок - суб рахунки . Щоб користувач міг переглядати дані, які містяться в плані рахунків, і коригувати їх, система 1С дозволяє змінити форму рахунки . Крім того, друкована форма рахунки змінена може бути і в будь-якому іншому документі в 1С.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з 1С.
Інструкція
1
По кожному рахунку або субрахунку передбачено ведення аналітичного обліку. Тому при створенні і подальшому редагуванні плану рахунків в 1С може бути поставлено потрібну кількість субконто, тобто, об'єктів аналітичного обліку. Причому, коригування в рахунки і суб рахунки внесені можуть бути як користувачем, що працюють з автоматизованою системою обліку, так і розробником програмного забезпечення.
2
Аналогічно щодо кожного рахунки ви можете задати кілька видів обліку, наприклад, це може бути валютний та кількісний облік. Крім цього, вами може бути задано декілька ознак обліку субконто, а зокрема, кількісний і сумовий.
3
За замовчуванням для перегляду даних, які містяться в плані рахунків, використовується форма рахунки у вигляді списку. Така форма зручна: вона дозволяє здійснювати безперешкодну навігацію по електронному регістру, переглядати дані, додавати, виділяти, а також видаляти рахунки . Форма-список дозволяє сортувати відображається на екрані інформацію за певними критеріями: наприклад, рахунки диференціюються на активні, пасивні та активно-пасивні.
4
Щоб подивитися детальну інформацію по кожному рахунку або субрахунку і внести деякі зміни, використовується форма-рахунок. Така форма представлення даних зручна для сприйняття користувача і містить розширений обсяг інформації: код, найменування, вид, вид субконто та інші дані. Для переходу з форми-списку в форму -Рахунок підведіть курсор комп'ютерної миші до найменування цікавить вас рахунки (у формі-списку) і клацніть по ньому.
5
В 1С ви можете змінити форму будь-якого документа, що друкується, в тому числі і рахунки на оплату, наприклад, додавши в його стандартну форму текст. Для додавання тексту відкрийте друковану форму «Рахунки на оплату»: у головному меню з'явиться підменю «Таблиця» (виберіть «Вид», а потім «Тільки перегляд»). В одній з комірок друкарської форми «Рахунки на оплату» введіть потрібний текст.
Зверніть увагу
Щоб уникнути втрати важливої інформації робіть її резервне копіювання!
Корисна порада
Щоб змінити колір, шрифт і інші параметри введеного тексту, клікніть по комірці правою клавішею комп'ютерної миші і в випадаючому меню виберіть «Властивості», після чого відредагуйте текст.