Як малювати страшилки.

Після того, як дитина починає замислюватися про смерть, йому необхідно висловити свої переживання, поділитися ними зі світом, зробити його не таким страшним. Найпростіший і розповсюджений спосіб зробити це - намалювати його. Малювання страшилок допоможе впоратися зі своїми страхами як трирічному малюкові, так і дорослому.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - простий олівець;
  • - кольорові олівці, фарби, фломастери.
Інструкція
1
Сюжет страшилок залежить від віку художника. У зовсім маленької дитини жах викликатиме повністю заштрихований чорним лист і спіраль, схожа на смерч. У більш старших дітей і у дорослих в малюнку будуть певні персонажі. Це можуть бути чорти, демони, смерть, павуки, летючі миші, привиди, монстри з комп'ютерних іграшок та інше. Перш ніж почати малювати, подумайте, що вас особливо лякає. Навіть якщо ви дорослий і серйозна людина, матеріаліст до мозку кісток, напевно у вас є страхи і фобії. Постарайтеся висловити їх на аркуші паперу.
2
Після того, як ви вибрали діючих персонажів вашої страшилки , потрібно придумати їм відповідну обстановку. Зазвичай дії ужастиков відбуваються на кладовищах, в занедбаних будинках, психіатричних лікарнях, дрімучому лісі. Якщо ви не дуже добре малюєте, найпростіше буде зобразити цегляну стіну. Намалюйте тріщини в цеглі, «повісьте» на стіну факели і ланцюги.
3
Зверніть увагу на деталі, адже вони завершують картину, роблять її повній, змушують повірити в неї. Якщо дія відбувається в похмурому замку, прикрасьте стіни павутиною. В дрімучому лісі намалюйте кілька отруйних грибів, червоним або жовтим олівцем зробіть в кущах дві точки - це будуть очі дикого звіра, що сидить в засідці. З похмурого підземелля можуть вилітати кажани.
4
Правильна розмальовка малюнка довершить страшилку. Кольори вашої картини повинні бути неяскраві. Краще віддати перевагу холодні відтінки: синій, темно-зелений, коричневий, сірий колір різної інтенсивності і, звичайно, чорний. Намалюйте червоним налиті кров'ю очі, синці на обличчі у жертви, капати з іклів вампіра кров. Ви також можете залишити малюнок у чорно-білому варіанті, лише намалювавши простим олівцем тіні. Такі картини виглядають загадково і зловісно.