Як вибрати індукційну плиту.

Індукційна плита розігрівається за допомогою індукованих вихрових потоків, які створюються високочастотним магнітним полем. Її вартість вища, але і користуються такі плити великою популярністю.
Інструкція
1
Зверніть увагу на можливість регулювання потужності плити - чим більше режимів (зазвичай їх від 12 до 20), тим простіше контролювати приготування страв, змінюючи швидкість розігріву.
2
Уточніть, чи мається функція інтенсивного нагріву. Її зручно використовувати в тих випадках, коли необхідно збільшити потужність конфорки на час (щоб швидше доварити або підсмажити).
3
Якщо ви хочете готувати страви, які потребують покриття дуже високої температури і посуду зі сферичним дном, то вибирайте індукційну плиту з конфорками, що мають форму увігнутої півсфери. У поєднанні з високою потужністю такі плити дають можливість готувати різні страви (наприклад, з азіатської кухні) з ефектом «живого» вогню.
4
Наявність інфрачервоних сенсорів, які контролюють процес приготування їжі, полегшує процес готування, зводячи до мінімуму необхідність стежити за ступенем розігріву посуду. При подоланні порога значень, які ви виставили, встановлюючи рівень необхідної для приготування страви температури, ці прилади знижують нагрівання до потрібної цифри. При наявності сенсорів неможливе займання жиру, пошкодження посуду в результаті перегріву.
5
Пристрій утримання режимів дозволяє вам відлучатися з кухні. Якщо ви натиснете спеціальну кнопку, то всі функції вручений панелі урвуться на кілька хвилин. Ви можете натиснути кнопку повторно, а при її відключенні робота плити відновиться відповідно до заданих раніше параметрами.
6
Вибирайте плити з закругленими кутами, якщо у вашому будинку є маленькі діти - така конструкція забезпечить додаткову безпеку.
7
Прораховуйте розміри плити, зіставляючи їх з місцем у будинку, яке ви підготували для неї - воно має бути достатньо далеко від холодильника, духовки і посудомийки, так як індукційні плити не можна ставити поряд з пристроями, що мають металеву поверхню.
8
Вибирайте багатофункціональні пристрої, які можуть одночасно готувати страви на трьох рівнях нагріву. Наявність додаткового покриття на внутрішній поверхні духовки, а також можливість знімати її дверцята, полегшують миття плити.