Як зробити кнопку миготливою. Як у фотошопі зробити миготливу кнопку.

Мигаюча кнопка - елемент web-дизайну, який допомагає зробити сторінку яскравою і привабливою. Однак при використанні цього ефекту необхідно подумати і про зручність користувачів: не варто зловживати рябящімі «фішками».
Інструкція
1
Якщо потрібна кнопка, представлена у вигляді картинки-посилання і яка змінює колір після наведення курсору, створіть її за допомогою таблиці і атрибутів onMouseOver і onMouseOut.
2
Зробити мигаючу кнопку можна з використанням JavaScript. Щоб ефект починав діяти при наведенні миші, а загасав після того, як курсор буде прибраний, використовуйте наступний код: Заголовок вкладки
3
Якщо під рукою є Adobe Photoshop, то зробити миготливий ефект можна прямо в графічному редакторі. Для цього створіть новий файл, а також нові верстви, кількість яких має бути рівним сумі кадрів. Після цього на правій панелі виділіть «оком» перший шар і відкрийте з меню «Вікно» пункт «Анімація». На появівшейс панелі натисніть кнопку дублювання фрейма, переставте «глазик» на наступний шар і т.д. Правою кнопкою миші клацніть по кожному кадру і задайте час. Перегляньте отриманий результат, при необхідності доопрацювати і збережіть у форматі GIF («Зберегти для Web»).