Як нарізати фрукти. Як красиво нарізати апельсини.

  •  1. Фрукти завжди потрібно ретельно мити. Завжди прибирайте надлишок вологи з фрукта.2. З цитрусових, завжди знімати шкірку.
  •  3. Ягоди слід подавати цілими і по можливості з хвостиками, так їх зручніше є.
  •  4. Будь-яку фруктову нарізку потрібно збризкувати лимонним соком або розчином лимонної кислоти. Ця процедура допоможе запобігти потемніння.
  •  5. Фрукти, які пускаю сік, повинні лежати в окремій тарілці
  •  Фрукти потрібно нарізати безпосередньо перед подачею на стол.Ето були загальні рекомендації, тепер поговоримо про те, як же нарізати фрукти красиво. Апельсини, краще нарізати кільцями, так вони виглядають естетичніше. Однак у цьому випадку спочатку наріжте апельсин, а потім зніміть з нього шкірку. Інжир і хурму не потрібно різати більш ніж навпіл. Їх яскраві серцевини стануть відмінним доповненням, як до солодкого, так і до основного столу. Банани потрібно очищати, нарізати кільцями по діагоналі. Недолік бананів в тому, що вони швидко темніють, використовуйте лимонний сік, щоб уникнути цього. Сливи й абрикоси розріжте навпіл і виймайте кісточки. Прикрасою будь-якого столу стане карамболь. Цей фрукт потрібно різати впоперек, так Ви отримаєте цілу розсип зірок. Виноград краще зняти з грона зовсім, або розділити на малі пензлика. Так його буде, набагато зручніше є. Дрібні ягоди краще подавати в вафельних кошиках, так менше шансів забруднитися і набагато зручніше. Яблука та груші ріжте кільцями поперек, або на чотири частини. Викладати нарізку на блюдо, потрібно виходячи з різновидів фруктів та їх соковитості. Почніть, а далі фантазія і почуття прекрасного допоможе Вам.