Як поміняти відеокарту.

У певний момент, багато людей починають замислюватися про поліпшення деяких елементів свого комп'ютера. Комусь хочеться підвищити продуктивність, іншим потрібно жорсткий диск більшого обсягу, а треті мріють про потужну відеокарту в замін старенькій і неактуальною відюшкі. На щастя, зараз практично будь-яка людина, що володіє терпінням і прямими руками, може самостійно замінити відеокарту .
Вам знадобиться
  • Документація до материнської плати
  • Стара відеокарта
  • Нова відеокарта
  • Хрестова викрутка
Інструкція
1
І так: ви вирішили змінити відеокарту . Якщо причина заміни - поломка старої, і вам вона дуже подобалася, то пропустіть все, описане в першому кроці. Якщо ж ви зважилися на апгрейд відеоадаптера, то читайте уважно. Найпростіший і надійний спосіб пошуку необхідної відеокарти - інструкція до материнської плати + інтернет. Спочатку визначте необхідний роз'єм відеоадаптера, а потім - з'ясуйте, яка відеокарта відповідає вимогам вашої материнки.
2
Ви купили підходящу відеокарту . Перед установкою нової, поки ваша система ще відмінно функціонує, підшукайте драйвера для майбутнього устрою. Тепер зніміть ліву кришку системного блоку і знайдіть відеокарту . Найпростіший спосіб це зробити, якщо ви взагалі не розумієте, що відбувається всередині блоку - знайти в яку плату входить кабель від монітора.
3
Акуратно витягніть стару відеокарту , попередньо висмикнувши відеокабель. Найчастіше для цього потрібно відігнути або натиснути блокіратор, а так же відкрутити один шуруп, притискає відеокарту до задньої стінки системного блоку. Зверніть увагу на наступний момент: іноді харчування на куллер відеокарти подається від материнської плати, а отже, вам необхідно буде відключити ще один маленький проводок. Запам'ятайте роз'єм на материнській платі, куди він підключався - це може знадобитися для забезпечення харчування куллера майбутнього відеопристрої. Тепер вставте нову відеокарту і прикрутіть її до блоку точно так само, як це було зроблено з замінним видеоадаптером.
4
Увімкніть комп'ютер і встановіть драйвера на нову відеокарту . Після установки, найімовірніше, буде потрібно перезавантаження. Примітка: не лякайтеся, коли під час першого включення, дозвіл монітора зміниться на мінімальне, а кольору втратять яскравість.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=On92V_4QEzc
Зверніть увагу
Не купуйте відеокарти, які споживають велику напругу, якщо не впевнені, що ваш блок живлення з нею впорається.
Корисна порада
Драйвера найкраще качати з офіційних сайтів виробника. Деякі відеокарти однакових форматів займають менше місця в роз'ємі на мат. платі. Пере установкою нової відеокарти прочистите роз'єм м'якою щіткою.
Іноді, щоб усунути неполадки в системі або збільшити її продуктивність, виникає необхідність редагування реєстру . Використовуйте редактор реєстру Microsoft Windows, щоб провести всі необхідні зміни.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск», надрукуйте Regedit.exe в поле для пошуку і натисніть клавішу Enter. Клацніть по кнопці «Так» у діалоговому вікні з попередженням, яке з'явиться далі.
2
Подивіться на ліву панель, яка містить п'ять папок. Вони відомі як «ключі», і кожен з них має всередині по кілька суб-ключів. Тут ви можете певним способом редагувати значення реєстру .
3
Клацніть двічі по необхідному ключу, щоб розгорнути його. Це відкриє додатковий набір суб-ключів, серед яких також можна знайти чимало важливих функцій.
4
Подивіться на панель праворуч, як тільки ви перейдете в потрібне місце. Ця область містить різні змінювані параметри реєстру . Знайдіть значення, необхідне для редагування.
5
Перевірте кілька разів інструкції, якими ви користуєтеся, і тільки потім продовжите роботу. Переконайтеся, що ви перейшли в належну область реєстру , а також визначили правильні значення для зміни його параметрів.
6
Клацніть правою кнопкою миші по обраному значенням і натисніть кнопку «Змінити». Ця дія відкриє на екрані невелике вікно зі списком числових даних в шістнадцятковій системі. Відредагуйте значення шляхом зміни інформації в поле Value Data. Натисніть кнопку «ОК» в нижній частині вікна, щоб зберегти зміни.
7
Видаліть значення або цілий ключ, клацнувши правою кнопкою миші і вибравши пункт «Видалити». Натисніть клавішу «Так» на питання для підтвердження. Переконайтеся, що це не зашкодить роботі системи.
8
Закрийте редактор реєстру . Виконавши зміна деяких значень реєстру , необхідно перезавантажити комп'ютер, щоб будь-які вони вступили в силу.
Зверніть увагу
Установка неправильних ключів реєстру або внесення неправильних числових параметрів і значень може серйозно підірвати продуктивність комп'ютера і навіть вивести його з ладу, тому переконайтеся, що вам точно відомо, що і де змінювати.