Як перейти в імпульсний режим.

В стаціонарних телефонних апаратах існує два режиму набору номера: імпульсний і тональний (тоновий). Більшість АТС в даний час вже перейшли до тонального режиму роботи. Телефони же старого зразка, мають дисковий номеронабиратель, працюють виключно в імпульсному режимі.
Інструкція
1
Імпульсний режим роботи телефонного апарату як такої - це спосіб набору телефонних номерів, за допомогою якого цифри набирається номера надходять на АТС за допомогою покрокового замикання/розмикання телефонної лінії. А кількість відповідає при цьому набираемой цифрі. Все просто, однак нулю відповідають 10 імпульсів. Проміжки між цифр кодуються тривалою паузою.
2
Тональний же режим являє собою спосіб набору номера телефону, при якому в трубці апарату чуються звуки, різні за тональністю. Кожній цифрі відповідає свій тон. Даний режим підтримується мобільними телефонами і сучасними стаціонарними кнопковими апаратами. Тільки у випадку з тональним режимом ви можете досить швидко набрати номер або виконати додаткову команду під час розмови, наприклад, при додзвоні до автоинформатора компанії-провайдера мобільного зв'язку.
3
На підставі викладеної вище інформації ви легко можете визначити, в якому режимі в даний момент знаходиться ваш телефонний апарат. Якщо він знаходиться в тональному режимі, в трубці телефону чутні звуки різної тональності, якщо в імпульсному - багаторазові клацання, що розділяються паузами.
4
Якщо ваш телефон знаходиться в імпульсному наборі, то щоб змінити його на тональний, вам потрібно набрати перед номером телефону символ «зірочка» (*). Виглядати це буде наступним чином: * 8 «телефонний номер». Кнопка ця розташовується в нижньому ряду, зліва від нуля. Тільки врахуйте, що в даному випадку режим набору номера змінюється тільки виключно для одного телефонного дзвінка. Не дуже зручно, чи не так? Щоб з цим не мучитися в подальшому, режим набору можна змінити за допомогою перемикання важеля з позначенням "T/I" або відповідної кнопки. На більшості телефонних апаратів присутній або те, або інше.
5
Якщо ж у вас нічого не вийшло, перегорніть інструкцію до телефону. І ще одне: якщо ваша телефонна компанія досі використовує імпульсну систему, на тональний режим ви переключитися не зможете, незалежно від моделі вашого телефонного апарату.