Як поставити на велосипед дискові гальма. Як можна переробити велосипед.

Щоб забезпечити собі безпеку під час їзди на гірському велосипеді , необхідно мати відмінну гальмівну систему, яка дозволить швидко зупинитися в екстрених ситуаціях. Якщо ви катаєтеся по крутих схилах і для вас дуже важливо різке гальмування, то найкраще встановити дискові гальма великого діаметру, а для тихої їзди підходять гальма найменшого діаметра. Встановити їх можна, звернувшись до майстра або ж самостійно.
Вам знадобиться
  • - хомути;
  • - фіксатор різьби;
  • - кусачки для гідролінії;
  • - шестигранник п'ятиміліметровий.
Інструкція
1
Зніміть свої старі гальма з велосипеда і очистіть їх від пилу і бруду. Викидати їх не варто, так як в дорозі може статися все що завгодно, і вони ще знадобляться вам в якості запасного варіанту.
2
Прикріпіть на кермо гальмівні ручки, перевірте, чи правильно ви їх поставили, а після цього відрегулюйте їх у потрібному вам положенні. При установці будьте уважні і не поставте праву рукоятку замість лівої або навпаки.
3
Встановіть на раму каліпери. Деякі моделі каліпера вимагають додаткову установку на них адаптера, який закріплюється спеціальними болтами. Переконайтеся в тому, що на всіх болтах є фіксатор різьби. Про його наявності ви можете дізнатися за нанесеною клейкою субстанції яскравого кольору. У разі якщо фіксатор відсутня, обов'язково нанесіть його.
4
Поставте на втулки гальмівні диски і акуратно прикріпіть їх за допомогою болтів, наявних в комплекті. Будьте уважні, на деяких кріпильних болтах можуть бути екзотичні головки, які доставляють незручності при установці. У такому випадку відразу ж поміняйте їх на інші болти, які підходять під шестигранник. Це полегшить вам процес встановлення дисків і подальше їх використання.
5
Закріпіть гідролінію на рамі скориставшись хомутом. На цьому етапі роботи будьте дуже уважні і акуратні. Якщо на вашій рамі є спеціальні напрямні для гідролінії, то вам буде досить просто її вставити в потрібні виїмки і затиснути. Дуже часто на рамах зустрічаються фіксатори, в які гидролінія повинна укручуватися. Тут уже не поспішайте і намагайтеся нічого не перекрутити, інакше вийшов результат вас засмутить при першій же поїздці.
Корисна порада
Перш ніж відправлятися в поїздку, перевірте всю встановлену систему в дії для виявлення можливих недоліків. Перед тим як закріплювати гідролінію, спробуйте різні способи її прокладки. Цим самим ви зможете підібрати для себе найзручніший і витончений варіант.