Як зняти старий герметик.

Під час ремонтних робіт герметик просто незамінний. З його допомогою можна легко закрити щілини і шви. До всього іншого герметик має високу міцність зчеплення з поверхнею. Тому при необхідності його важко очистити.
Вам знадобиться
  • Канцелярський ніж, шпатель, розчинник, спеціальний засіб для видалення герметика, столовий оцет.
Інструкція
1
Видаліть старий герметик гострим предметом, наприклад лезом канцелярського ножа або металевим шпателем. Акуратно зріжте виступаючу частину ізоляції. Будьте уважні, щоб ненароком не пошкодити поверхню, що очищається. У разі якщо герметик вдається відчистити таким чином, спробуйте інший спосіб.
2
Для видалення герметик а можете використовувати розчинники. Нанесіть засіб на ділянку, який необхідно очистити, і почекайте 15-20 хвилин. Коли герметик придбає кашіцообразную консистенцію, протріть поверхню поролоновою губкою, змоченою в теплому мильному розчині. Після подібної обробки від герметик а не залишиться і сліду.
3
Купіть в будівельному або господарському магазині спеціальну розчинювальну рідину. Речовини, що входять до складу даного засобу, ефективно видаляють силіконовий герметик . Змочіть ганчірку в розчинюючої рідини і ретельно промокніть зіпсовані ділянки. Залиште на деякий час. Потім видаліть залишки герметик а вологою ганчіркою. Не рекомендується використовувати даний засіб на пластмасових поверхнях. Перед застосуванням уважно вивчіть інструкцію або проконсультуйтеся з продавцем.
4
Для очищення кахельної плитки від старого герметик а використовуйте столовий оцет. Для початку видаліть силікон шпателем або іншим гострим предметом. Дійте вкрай акуратно, інакше на поверхні кахлю можуть утворитися подряпини і відколи. Потім ретельно протріть забруднені ділянки ганчіркою, змоченою в оцті. Коли герметик повністю очиститься, помийте плитку вологою поролоновою губкою.
Зверніть увагу
Розчинники містять токсичні речовини і володіють вкрай неприємним запахом. Тому проводите роботу з даними засобами тільки в добре провітрюваному приміщенні. Крім того, не забувайте одягати гумові рукавички, щоб захистити руки від негативного впливу розчинників.