Як підібрати фарбу для волосся.

Дівчата часто вдаються до зміни кольору волосся , щоб знайти свій образ. Але як зробити це і не нашкодити самим волосся ам? До процесу вибору фарби треба підходити дуже відповідально.
Інструкція
1
В першу чергу, перед тим як підібрати фарбу для волосся треба пам'ятати, що ви ніколи не зможете отримати той колір, який вказаний на упаковці - це просто реклама . Обов'язково прислухайтеся до порад перед фарбуванням, так як повернути колір назад набагато складніше, ніж змінити існуючий.
2
Насамперед, рекомендується спробувати на своїх волосся ах відтінків шампуні і бальзами, щоб визначити, наскільки волосся схильний до фарбування. Можна пофарбувати маленьку пасмо волосся , щоб визначити, який колір волосся вийде в результаті фарбування тієї або іншої фарбою. В крайньому випадку, відстригти цю пасмо ви завжди встигнете, а жертви при цьому виявляться мінімальними.
3
Підібрати фарбу для волосся можна також за допомогою інтернету. Сьогодні на деяких сайтах надається послуга комп'ютерної вибірки іміджу, в тому числі добірка кольору волосся . Це досить зручний спосіб, так як він дуже швидкий і не вимагає великих фінансових витрат. Крім того пропонованих варіантів настільки багато, що ви обов'язково знайдете саме те, що вам потрібно.
4
Не можна забувати, що при забарвленні волосся потрібно обов'язково враховувати тип шкіри на голові, тому що взаємодія хімічних компонентів фарби зі шкірою голови не завжди проходить безслідно.
5
При наявності запальних ділянок або прищів на обличчі, фахівці не рекомендують фарбуватися в попелястий колір, так як це буде ще більше підкреслювати ваші проблеми.
6
На сьогоднішній день зустріти дівчину з натуральним кольором волосся досить складно. Більшість жінок фарбують волосся и навіть не через сивини, а щоб слідувати моді. Але не завжди «модні течії» будуть до лиця тієї чи іншої дамі. Тому перед кардинальною зміною іміджу обов'язково зважте для себе всі «за» і «проти».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BT8dw0IIrOY
Сучасні виробники пропонують величезний вибір різноманітних складів для фарбування волосся . Як зорієнтуватися в цьому достатку і знайти щось дійсно підходяще для себе? Грамотно підібраний відтінок фарби підкреслить красу природного кольору волосся і очей, освіжить колір обличчя, створить запам'ятовується гармонійний образ, а якщо в цьому є необхідність, то і приховає сивину.
Вам знадобиться
  • дзеркало, денне освітлення, кілька улюблених речей.
Інструкція
1
Підійдіть до дзеркала при хорошому природному освітленні і критично огляньте стан своєї шкіри, її відтінок. Якщо шкіру вашого обличчя важко назвати ідеальною, і на ній є якісь висипання, почервоніння, пігментні плями і інші дефекти, то чистого білого і чорного кольору при фарбуванні бажано уникати. Якщо відтінок шкіри червонуватий, або ваша шкіра легко і швидко червоніє, то бажано уникати червоних відтінків фарби для волосся .
2
Спробуйте визначити свій цветотип. Саме від того, наскільки точно вдасться це зробити, залежатимуть нюанси кольорів і відтінків, найбільш вигідно поєднуються з вашою зовнішністю. Колірна гамма весна-осінь відповідає теплого кольоротипу, а гамма зима-літо відноситься до холодної. Якщо ваша шкіра має смаглявий, золотистий відтінок, а очі карі або зеленуваті, то в поєднанні з золотистим відтінком русявих або темних волосся ви можете сміливо зарахувати себе до представників теплого кольоротипу.
3
Визначте насиченість своїх природних колірних відтінків шкіри, очей і волосся . Жінка-весна в своїй зовнішності більш «прозора», її шкіра і очі боле світлі. Золотисті відтінки фарби для волосся , як темні, так і світлі, а також руді тони, підійдуть цього цветотипу. Світлі тони підкреслять ніжність, темні тони зроблять вигляд більш яскравим і насиченим. Чорний, попелястий і платиновий блонд не підійдуть «весні», роблячи фарби особи менш виразними. «Осені» підійде більшість теплих насичених відтінків, починаючи з темно-русявого, а от зі світлими відтінками волосся потрібно бути обережними - відтінок шкіри для цього цветотипа повинен бути світліше відтінку волосся , інакше образ «осені» зблякне.
4
Вважаєте, що природні фарби вашої зовнішності інші? Отже, якщо ваша шкіра світла, іноді навіть швидше прозора і має блакитний або ніжний рожевий подтон, то це і є домінуючий ознака холодного кольоротипу. «Зимовий» варіант - це зазвичай яскравий контраст: чорні очі і волосся и при дуже світлій шкірі обличчя, темний шатен з чистими синіми очима. «Літо» менш контрастно - при світлій шкірі обличчя у людей цього типу зазвичай світлі волосся и і очі. А найголовніше - ніде, ні в чому ніякого рудого.
5
Визначте, до якого варіанту холодного кольоротипу ви можете себе віднести. «Зимі» необхідно уникати будь-яких золотистих відтінків, особливо в світлій гаммі, зате, все попелясті відтінки, починаючи з темно-русявого, а так же чорний колір, підкреслять природну контрастну красу цього кольоротипу. «Лету» підійдуть всі холодні, попелясті відтінки світлих тонів, аж до світлого шатена. Якщо у вас гарна шкіра, то сміливо пробуйте платиновий або попелястий блонд.
6
Перегляньте свій гардероб. Якщо в ньому переважають речі одного кольору, то проаналізуйте цей факт. Можливо, ви не можете ясно зрозуміти, до якого саме типу віднести фарби власної зовнішності, але ваш гардероб підказує вам інтуїтивне рішення. Осені йдуть коричневі та оранжеві кольори - золото в волосся ах підкреслить вашу природну яскравість. Світло-зелений, блакитний, беж - підходять «весні». Чистий синій і червоний - швидше за все, ви - контрастна зима. Рожевий і попелястий - в гардеробі у «літа».
Зверніть увагу
Змішаний цветотип - досить часте явище в природі. Орієнтуйтеся у виборі відтінку для волосся, в цьому випадку, на свій гардероб. Не забудьте, що різка зміна кольору волосся спричинить зміну відтінків декоративної косметики та деяких деталей одягу.
Корисна порада
Є таке правило, підходяще абсолютно всім - хочете змінити свій образ в сторону м'якості і жіночності - вибирайте більш світлий відтінок свого природного тону волосся, більш темні відтінки того ж тону зроблять ваш образ яскравіше. Чим старше жінка, тим до більш світлим тонам вона повинна прагнути.