Як відкрити магазин дитячих речей. китайські речі.

Продаж речей для дітей може принести прибуток тільки в тому випадку, якщо все буде ретельно прораховано і орієнтоване на потенційне коло споживачів в цьому регіоні. Так як конкуренція в даному сегменті ринку висока, то доведеться ще запастися ексклюзивними ідеями або продавати те, що не можуть запропонувати інші продавці.
Інструкція
1
Визначте, як ви будете торгувати - відкриєте звичайну торговельну точку, або займетеся онлайн-торгівлею. Переваги відкриття інтернет- магазина очевидні - вам не доведеться витрачатися на пошук торгових площ, придбанням виставкових стелажів і шаф і т.д. Вам потрібно буде лише знайти склад, де зберігатимуться речі, найняти продавців і водіїв. В обох випадках потрібно буде вирішити, яку форму організації за краще - індивідуальне підприємництво вигідніше з точки зору рівня оподаткування, а товариство з обмеженою відповідальністю вимагає більшого стартового капіталу, але і менш ризиковано.
2
Складіть бізнес-план, порахуйте окупність і визначте необхідну величину стартового капіталу.
3
Асортимент магазина - найголовніше питання. Врахуйте, що батькам зручніше купувати всі речі в одному місці, тому ті магазини, де продають речі, іграшки та дитячі гігієнічні засоби, користуються популярністю. Якщо грошей на відкриття великої магазина з широким асортиментом у вас не вистачає, то зробіть ставку на щось ексклюзивне і велике - коляски, люльки, автокрісла. Згодом ви зможете розширити список пропонованих товарів за рахунок отриманого прибутку.
4
Аналіз конкурентів дозволить вам спрогнозувати розвиток своєї справи - вивчіть число фірм, що займаються аналогічною діяльністю, оцініть потенційний розмір споживчого сегмента. Проаналізуйте, які успішні ходи були зроблені конкурентами, а де вони помилилися.
5
Знайдіть місце для свого магазина - далеко від конкурентів, але близько до дитячим майданчикам, школам, садкам і т.д. Вибирайте приміщення з розрахунком на високу прохідність. Приділіть увагу оформленню торгових площ - розмалюйте стіни тематичними малюнками, поставте фігури казкових персонажів, залучіть увагу дітей парою столиків з папером і олівцями і т.д.
6
Наберіть персонал - касирів, продавців, бухгалтера, керуючого магазином. Краще брати людей з досвідом роботи, доброзичливих і привітних.
7
Вивчіть ринок постачальників, зв'яжіться з тим, у кого найбільш привабливі умови поставок, оплати і відповідний асортимент.
Ідея торгівлі товарами для дітей вважається досить успішною: ця область споживання розрахована на необхідність задоволення першочергових потреб самої «зростаючої» категорії громадян. Щоб відкрити свій магазин дитячих товарів необхідно врахувати ряд особливостей при веденні бізнесу в цій галузі та скласти докладний бізнес-план.
Інструкція
1
Визначтеся з формою організації. Кращий варіант оформлення - індивідуальне підприємництво, яке характеризується більш низьким оподаткуванням, спрощеною системою обліку та бухгалтерської звітності.
2
Підберіть асортимент товарів і послуг. Продумайте, з чого ви хочете почати: чи будуть це іграшки та дитячі аксесуари, одяг та взуття, гігієнічні засоби і т.д. Майте на увазі, що молодим батькам простіше здобувати всі необхідні товари в одному місці.
3
Проведіть аналіз ринку. Оцініть стан на ринку: кількість конкурентів, помилки їх роботи та переваги, потенційний розмір споживчого сегмента. Знання ситуації допоможе зробити ставку на надання більш вигідних послуг і товарів.
4
Підберіть приміщення. Вибір місця розташування магазину дуже важливий. Шукайте приміщення далеко від конкурентів, але поряд з потенційними покупцями: багатолюдний район з хорошою прохідністю, близькість дитячих садків і майданчиків. Перегляньте якомога більше варіантів і виберіть найкращий з них, можливі подальші переїзди обійдуться дорожче. Відремонтуйте приміщення і завезіть обладнання. Запросіть професійного дизайнера або самі займіться розробкою інтер'єру з дитячою тематикою. У вашому магазині має бути затишно і комфортно. Відмінним варіантом є оформлення за допомогою ростових фігур казкових персонажів. Зверніть увагу на торгове обладнання і постарайтеся максимально наблизити його дизайн до загального стилю приміщення.
5
Найміть персонал. Щоб відкрити свій магазин дитячих товарів, необхідний мінімальний штат співробітників: доброзичливі та кваліфіковані продавці з необхідним досвідом, бухгалтер, касир, керуючий магазином.
6
Шукайте постачальників. Вибирайте перевірених постачальників, з хорошою репутацією і гнучкими умовами роботи.
7
Прорахуйте окупність магазину. Зіставте всі статті доходів і витрат, визначте величину початкового капіталу.