Як розрахувати швидкість скачування. час на скачку розрахувати.

Завантажуючи великий файл, користувач напевно хоче знати, скільки часу це займе. Якісь програми показують швидкість скачування і передбачуваний час завантаження, інші ні. В останньому випадку слід вдатися до найпростіших розрахунках.
Інструкція
1
Багато менеджерів закачувань створені з урахуванням запитів користувачів, тому показують як уже витрачений на скачування, так і зразкове залишився. Наприклад, саме так поводяться програми, призначені для скачування файлів з торентів. На додаток до часу вказується і відсоток завантаження файлу, що дозволяє досить точно оцінювати час, що залишився скачування.
2
У тому випадку, якщо ви завантажуєте файл без використання спеціалізованого софту, час завантаження можна визначити, знаючи розмір файлу і швидкість скачування. Наприклад, якщо розмір файлу 100 мегабайт, а швидкість скачування дорівнює 50 кілобайтам в секунду, то час дорівнюватиме: 1024? 100/50 = 2048 секунд або трохи більше 34 хвилин.
3
Пам'ятайте про те, що швидкість інтернету і реальна швидкість скачування - це різні речі. Наприклад, швидкість вашого підключення дорівнює 100 мегабіта. Так як в байті 8 біт, то 100 мегабіт = 12,5 мегабайт в секунду. Це означає, що файл розміром 125 мегабайт ви повинні завантажити за 10 секунд. Але реальна швидкість скачування файлів зазвичай дорівнює 50-150 кілобайтам в секунду. На неї впливає безліч факторів, у тому числі і завантаженість каналу сервера, з якого ви завантажуєте файл. Тому дивіться реальну швидкість скачування і вже по ній вираховуйте час завантаження файлу.
4
При скачуванні великих файлів і недостатньо якісному інтернеті обов'язково використовуйте менеджер закачувань, наприклад, FlashGet. Подібні програми не тільки допомагають контролювати швидкість закачування і час, що залишився, але й дозволяють докачивать файл при обриві зв'язку. Враховуйте те, що час скачування завжди є приблизним і залежить від зміни швидкості закачування.
5
У деяких випадках для прискорення скачування можна скористатися якісним проксі-сервером. Маючи хороший канал, він швидко завантажить потрібний файл і передасть його вам. У підсумку скачування займе менше часу, ніж без використання проксі. Цей спосіб корисний у тому випадку, якщо у вас повільне з'єднання.