Як підключити інтернет по карті. Як підключити 2 комп'ютер до інтернету через мережеву карту в windows 7.

Налаштування доступу в інтернет другого комп'ютера, що працює під управлінням Windows 7, через додаткову мережеву карту увазі використання основного ПК як імпровізованого сервера і здійснення з'єднання обох комп'ютерів в мережу через мережеві карти за допомогою крос -Кабелі.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню основного комп'ютера, натиснувши кнопку «Пуск» і введіть значення «Мережа» в текстове поле рядка пошуку. Вкажіть команду «Перегляд мережевих підключень» і викличте контекстне меню існуючого інтернет -соєдіненія кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і скористайтеся вкладкою «Доступ" діалогового вікна. Застосуйте прапорці на полях «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернет у даного комп'ютера» і «Дозволити іншим користувачам мережі управління спільним доступом до підключення до інтернет у» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
2
Повторіть виклик діалогу властивостей підключення по локальній мережі на комп'ютері-клієнті, що працює під керуванням Windows 7, і виділіть рядок компонента «Протокол інтернет а TCP/IP». Скористайтеся кнопкою «Властивості» і застосуєте прапорці на полях «Отримати IP-адресу автоматично" і "Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK (для Windows 7).
3
Викличте основне меню комп'ютера-клієнта, що працює під управлінням Windows XP, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в вузол «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і виберіть рядок «Протокол інтернет а». Викличте нове діалогове вікно натисканням кнопки «Властивості» і застосуєте прапорці на полях «Отримати IP-адресу автоматично" і "Отримати адресу DNS-сервера автоматично». Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK (для Windows XP).
4
Переконайтеся в стані підключення натисканням на ярлик мережевих з'єднань в треї і викликом вікна властивостей мережевих підключень. Визначте існуючий IP-адресу та інші параметри з'єднання.