Як відновити точки відновлення.

Помилкові дії при роботі на комп'ютері можуть призвести до його нестабільної роботи. Для того щоб скасувати їх і уникнути негативних наслідків, передбачена функція відновлення системи.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер.
Інструкція
1
Відкат призначений для повернення стану операційної системи до моменту її нормальної роботи. Це можливо завдяки створенню точок відновлення , які фіксують стан системи на якийсь певний момент часу. Такі точки створюються автоматично один раз на день або при настанні деяких системних подій. Також є можливість створити їх вручну. Це можна здійснити наступним чином: «Майстер відновлення системи»? «Створення точки відновлення »? «Опис контрольної точки»? «Створити».
2
Для їх збереження знадобиться не менше 300 МБ вільного простору на жорсткому диску. Зберігаються вони до тих пір, поки не буде заповнено дисковий простір, який зарезервовано для відновлення системи. У міру зменшення простору старі точки видаляються і звільняють місце новим.
3
Перевагою такої функції є можливість відновлення працездатного стану системи без перевстановлення Windows.
4
Запустити цю функцію можна наступними способами: - «Меню Пуск»? «Усі програми»? «Стандартні»? «Службові»? «Відновлення системи»; - «Пуск»? «Довідка та підтримка»? «Вибір завдання»? «Скасування змін за допомогою Відновлення системи»; - «Пуск»? «Виконати»? «Поле відкрити»? % SystemRoot% system32estorestrui.exe
5
Запустивши додаток, у вікні, необхідно відзначити опцію «Відновлення попереднього стану комп'ютера» і натиснути Далі. У вікні «Вибір контрольної точки відновлення » вибирайте точку, до якої ви хочете відновити систему. Потім підтвердіть її вибір і саму процедуру відновлення . Процес запуститися.
6
Виконавши всі необхідні дії, система здійснить перезавантаження. Після цього з'явиться вікно, в якому буде міститися інформація про те, як відбулося відновлення. У цьому випадку може бути тільки два варіанти: воно пройшло успішно чи не відбулося.
7
Є можливість скасувати цей процес. Для цього є опція «Скасувати це відновлення».
Зверніть увагу
Перед використанням цієї функції необхідно зберегти файли і закрити всі працюючі програми. Відновлення не робить впливу на особисті файли, такі як документи, фотографії або повідомлення електронної пошти. Цей процес може зайняти досить тривалий період часу.