Як зробити, щоб вікна відкривалися на всю сторінку.

Проблема зміни розміру за замовчуванням відкриваються вікон добре відома всім користувачам браузера Internet Explorer 8 версії. Крім стандартних методів завдання розміру були виявлені і кілька маленьких хитрощів, що дозволяють добитися, щоб вікна інтернет-оглядача завжди відкривалися розгорнутими на весь екран.
Інструкція
1
Спочатку скористайтеся стандартним методом завдання розміру відкриваються вікон в браузері Internet Explorer 8. Викличте контекстне меню значка інтернет-оглядача кліком правої кнопки миші в панелі завдань і повторіть те ж дію в випадаючому списку рядка Internet Explorer. Вкажіть пункт «Властивості» в відкрився підміню і застосуєте прапорець на полі «Розгорнуте на весь екран» в діалоговому вікні властивостей. Застосуйте зроблені зміни натисканням кнопки OK.
2
Спробуйте альтернативні методи. Розкрийте будь-яке вікно Internet Explorer в меншому розмірі і перетягніть кордону вікна до повної розгорнення, не використовую при цьому кнопку «Збільшити». Натисніть функціональну клавішу Ctrl і, утримуючи її, розгорніть меню «Файл» у верхній сервісної панелі вікна інтернет-оглядача. Вкажіть команду «Завершити», але не користуйтеся кнопкою [Х] у правому верхньому кутку вікна для виходу з програми. Перевірте розміри відкриваються вікон або замініть функціональну клавішу Ctrl на Shift, якщо розміри не змінилися.
3
Запустіть Internet Explorer і викличте контекстне меню будь-якого посилання на відкритій сторінці кліком правої кнопки миші для використання наступного способу. Вкажіть команду «Відкрити у новому вікні» і поверніться в перше відкрите вікно браузера. Завершіть його роботу, і вручну перетягніть кордону залишився вікна інтернет-оглядача до бажаних розмірів. Не використовуйте кнопку «Збільшити», оскільки такі зміни не зберігаються системою. Натисніть функціональну клавішу Ctrl і, утримуючи її, розгорніть меню «Файл» у верхній сервісної панелі вікна інтернет-оглядача. Вкажіть команду «Завершити», але не користуйтеся кнопкою [Х] у правому верхньому кутку вікна для виходу з програми з тих же причин.