Як зробити шнур.

Довгий бісерний джгут може бути однотонним, мати орнамент, його можна прикрасити шпильками з бісерними квітами та іншими дрібними красивими деталями. Він може бути будь-яким, але обов'язково буде красивим, а все, що потрібно для його виготовлення, - це терпіння.
Вам знадобиться
  • Дрібний бісер одного або декількох кольорів;
  • Тонка голка;
  • Ліска або нитка;
  • Застібка (необов'язково).
Інструкція
1
В навчальних цілях краще зробити джгут одного кольору. Наберіть на нитку одну бісерину, доведіть її майже до кінця (залиште 15 см), пройдіть крізь неї ще раз.
2
Наберіть ще кілька бісерин (парна кількість), в нашому випадку шість. Знову пройдіть крізь першу і другу бісеріни. Надіньте одну бісерину і пройдіть крізь четверту.
3
Одягайте по одній бісеріне і проходите крізь вже набрані через одну. Вийде щільна ковбаска.
4
Сплетя шнур до потрібної довжини, пришийте застібку до кінців роботи. Якщо вона досить довга, щоб проходити через голову без застібки, з'єднайте крайні бісеріни, зробивши з джгута «кільце».
5
Для плетіння більш ажурного шнур а спочатку таким же способом закріпіть першу бісерину, а потім наберіть ще тринадцять і знову пройдіть через першу.
6
Наберіть три бісеріни і пройдіть крізь п'яту. Потім ще три і пройдіть крізь дев'яту, ще три - і крізь тринадцяту, ще три - і крізь шістнадцяту.
7
Після закінчення роботи можете пришити застібку.
Зверніть увагу
Якщо в процесі нитка закінчиться або порветься, відмотайте нову нитку і прив'яжіть ткацьким вузлом (міцний, подвійний вузол) з кінчиком першої нитки, всуньте в голку інший кінець і продовжуйте работу.Храніте бісер в щільно закриваються банках. Під час роботи висипайте невелику кількість на м'яку тканину (замшу, оксамит або схожу), по закінченні прибирайте його в баночкі.Делайте перерви в роботі через кожні 30 хвилин, щоб очі не уставалі.Первий джгут зробіть однотонним, а для наступних використовуйте різнокольорові схеми.