Як встановити графіті.

Графіті в соціальній мережі «ВКонтакте» надає користувачеві можливість встановити на стіну або відправити замість текстового повідомлення зображення. Можливо як самостійне створення графічних файлів, так і використання спеціалізованих додатків, що забезпечують більшу функціональність обраної опції.
Інструкція
1
Скористайтеся можливістю створення власних індивідуальних графіті, наданої вбудованою функцією соціальної мережі «ВКонтакте»: вкажіть адресата повідомлення і розкрийте меню «Прикріпити» у правій частині вікна відправки. Введіть бажаний текст або зображення у вікні, графічного редактора і натисніть кнопку «Відправити». При натисканні на отримане графіті адресат зможе збільшити його.
2
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Avastep, вільно розповсюджується в інтернеті. Здійсніть вхід в свій обліковий запис «ВКонтакте» стандартним способом і запустіть завантажене додаток. Дочекайтеся визначення списку друзів і виберіть бажаного адресата. Виконайте клік лівої кнопки миші на потрібному зображенні і скористайтеся кнопкою «Завантажити». Введіть дані посилання на сторінку користувача, що не належить до категорії «друзів» у відповідне поле для відправки графіті, але не забувайте, що прихована стіна користувача не дозволить здійснити відправку. Вкажіть групу, що підлягає додаванню графіті в списку і скористайтеся кнопкою «Завантажити». У діалоговому вікні введіть свій пароль.
3
Виберіть спеціалізований додаток Vitrite для створення більш складних образів графіті. Завантажте програму і встановіть його на комп'ютер. Знайдіть іконку встановленого додатка в треї і запустіть його. Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl + Shift і вкажіть бажану ступінь прозорості, використовуючи цифрові клавіші. Дана дія зробить вікно повідомлення прозорим і дозволить вручну перенести вибране зображення, створивши ефект малюнка від руки.
4
Скористайтеся складнішою програмою з розширеним функціоналом створення графіті - VKPaint, - що дозволяє редагувати вибране зображення.