Як налаштувати кидок.

Налаштування служби Port Forwarding, або проброса портів, може знадобитися користувачеві при використанні модему в якості маршрутизатора із застосуванням активної служби брандмауера для забезпечення безпеки підключень. В даному випадку розглядається маршрутизатор D-Link.
Інструкція
1
Викличте основне меню системи Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в розділ «Усі програми». Запустіть використовуваний браузер і введіть значення 192.168.0.1 в текстове поле адресного рядка для входу в веб-інтерфейс модему.
2
Введіть значення admin послідовно в обидва поля діалогового вікна («Ім'я користувача» і «Пароль») і увійдіть у веб-інтерфейс маршрутизатора натисканням кнопки «Вхід». Вкажіть бажане значення нового пароля в новому діалоговому вікні та застосуйте зміни натисненням кнопки «Зберегти». Повторно введіть значення admin в поєднанні з новим паролем в наступному діалоговому вікні і розкрийте меню «Брандмауер» в лівій частині вікна програми.
3
Вкажіть пункт «Віртуальні сервери» і скористайтеся кнопкою «Додати», розташованої під таблицею каталогу серверів. Не міняйте значення в полі «Шаблон» і введіть будь-яке бажане значення латиницею в поле «Ім'я». Вкажіть пристрій, підмет кидок портів, в полі «Інтерфейс» і виберіть потрібний протокол у випадаючому списку рядка «Протокол».
4
Оберіть порт отримання запиту в полях «Зовнішній порт (початковий) і« Зовнішній порт (кінцевий) »і ведіть номер перенаправлення отриманого запиту в рядках« Внутрішній порт (початковий) »і« Внутрішній порт (кінцевий). Введіть значення IP-адреси інтерфейсу, що підлягає кидок портів, у рядку «Внутрішній IP» і збережіть створене правило натисканням кнопки «Змінити».
5
Підтвердіть застосування зроблених змін натисканням кнопки «Зберегти» у правій верхній частині вікна «Брандмауер/Віртуальні сервери» або створіть друге правило вищеописаним методом із зазначенням різних інтерфейсів для проброса єдиного порту для інтернет- з'єднання та локальної мережі.
6
Використовуйте той же алгоритм дій в будь-якому іншому маршрутизаторе з урахуванням функціональних відмінностей моделі.